Apple má zlé správy: Rad iPhone 12 môže doraziť bez 120 Hz displejov

Pre fanúšikov Apple, ktorí si brúsia zuby na jeden z pripravovaných modelov radu iPhone 12, však stále existuje svetielko nádeje.

iPhone 12 je nepochybne jeden z najočakávanejších tohtoročných radov. Potenciálnych záujemcov však musíme varovať. Existuje totiž riziko, že nové smartfóny od Apple dorazia bez vysokej obnovovacej frekvencie, píše publikácia iMore.

O túto nešťastnú novinku sa s verejnosťou podelil YouTuber EverythingApplePro. Vo svojom videu deklaruje, že s vysokou obnovovacou frekvenciou v tohtoročných iPhonoch to “nevyzerá dobre”.

Problémy vraj nastali počas kľúčových testovaní. Zatiaľ čo iPhone 12 Pro neprešiel troma testami z dvadsiatich, iPhone 12 Max neuspel až v štyroch.

Stále je šanca

Pre fanúšikov Apple, ktorí si brúsia zuby na jeden z pripravovaných modelov radu iPhone 12, však stále existuje svetielko nádeje. Aj keď sa totiž testy nevydarili, Apple stále nezahodil flintu do žita. S konečným rozhodnutím, či séria iPhone 12 bude alebo nebude mať 120 Hz displeje, má spoločnosť prísť v priebehu tohto týždňa.

TIP REDAKCIE
Apple chce ušetriť: K novým iPhonom nepribalí ani nabíjačku, kúpiť si ju musíte samostatne

Táto novinka síce mnohých nepotešila, no aj keby rad nedisponoval vysokou obnovovacou frekvenciou, stále by mal čím zaujať. Ako príklad môžeme použiť schopnosť natáčať 4K videá pri 120 alebo až 240 FPS. Túto tému sme vám priblížili v samostatnom článku.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať