Vreckové tlačiarne sú novým hitom: Selpic S1 a S1+ vopcháte aj do vrecka, teraz stoja historicky najmenej

Vrecková tlačiareň ako žiadna iná. Selpic S1 a S1+ sú perfektným doplnkom pre podnikateľov či umelcov. Na 1 týždeň sa ich cena znížila o desiatky eur.

Selpic je spoločnosť, ktorá sa vo svete preslávila vreckovými tlačiarňami. Firma nedávno predstavila tlačiarne Selpic P1, S1S1+ za výrazne nižšie ceny. Vreckové tlačiarne si môžete kúpiť za výrazne nižšiu cenu, než za ktorú sa bežne predáva. Selpic S1 napríklad namiesto 177 € stojí len 142 €, Selpic S1+ namiesto 213 € stojí len 170 €.

Selpic S1 a S1+

Kupón: SELPIC20

Obe tlačiarne sú maličké a hodia sa všetkým tým, ktorí potrebujú niečo vytlačiť na cestách alebo vytlačiť čokoľvek na povrch, ktorý nie je bežný. Selpic S1 a S1+ napríklad dokážu tlačiť na hrnčeky, tričká, papier, kov alebo čokoľvek medzi.

Selpic S1
Selpic S1

Ak teda potrebujete vytlačiť, povedzme, logo, text alebo QR kód, nemusíte zapínať veľkú tlačiareň. Pridajte k tomu schopnosť tlačiť aj na kožu, keramiku, sklo či kľudne aj stenu a máte šikovné riešenie na mnohé prípady.

Selpic S1
Selpic S1

Selpic S1 disponuje cartridgom (nádobkou) s objemom 40 ml, vďaka ktorej dokáže pokryť z 5 %900 A4 papierov. Tlačiareň sa ovláda intuitívne cez aplikáciu, pomocou ktorej si vyberiete či idete tlačiť text, obrázok alebo čokoľvek iné. Selpic S1 a S1+ podporujú multiriadkové tlačenie, vďaka čomu je s nimi práca rýchlejšia a efektívnejšia.

Selpic S1
Selpic S1

Veľká batéria, nízka hmotnosť

Na jedno nabitie dokážu fungovať 6 hodín non-stop, v režime stand-by vydržia 72 hodín. Hmotnosť tlačiarní je len 260 gramov, a teda sú len o niečo ťažšie než bežný smartfón.

Medzi Selpic S1 a S1+ sú maličké rozdiely. S1+ napríklad disponuje väčšou, 1,0“ hlavicou, ktorá dokáže tlačiť rýchlosťou 20-300 mm/s.

Selpic S1
Selpic S1

Selpic S1 a S1+ si môžete kúpiť priamo na stránkach výrobcu za zvýhodnenú cenu. Model S1 sa predáva za 142 € a model S1+ za 170 €. Pri objednávke použite kupón SELPIC20, ktorý platí od 24. do 30. júna.

Na stránke sú dostupné aj náhradné cartridge. Jeden balík, v ktorom nájdete čiernu, bielu, žltú, zelenú, červenú a modrú náplň, stojí 96,81 €.

Tento obsah vznikol v spolupráci so spoločnosťou Selpic.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať