Samsung Oddysey G7: Šialene zakrivený monitor pre hráčov vstupuje do predaja aj s hodnotným bonusom

Spoločnosť Samsung spúšťa na našom trhu predpredaj monitora Oddysey G7, ktorý je určený pre hráčov video hier. Monitor je dostupný v dvoch veľkostiach – s uhlopriečkami 32 a 27 palcov. 

Spoločnosť Samsung spúšťa na našom trhu predpredaj monitora Oddysey G7 určený pre hráčov video hier. Monitor je dostupný v dvoch veľkostiach – s uhlopriečkami 32 a 27 palcov. 

Samsung Oddysey G7 ponúka zakrivenie obrazovky 1000R, ktoré má byť podľa slov výrobcu ideálnym pre ľudské oči. Spomína tiež 1 ms odozvu a obnovovaciu frekvenciu 240 Hz. 

Foto: Samsung

QLED panel disponuje QHD rozlíšením (2560 x 1440 pixelov), pomerom strán 16:9, HDR technológiou a jasom jasom 600 cd/m2. Hráči by tiež mali oceniť kompatibilitu s technológiami NVIDIA G-SYNCAMD FreeSync Premium Pro.

Samsung Oddysey G7
Foto: Samsung

Vzhľad monitora Oddysey G7 výrobca podtrhol povrchovou úpravou v matnej čiernej farbe a osvetlením na jeho zadnej strane (Core Lighting), ktoré môže pri hraní zostať stabilné, meniť farby podľa priania hráča alebo sa úplne stlmiť. Dynamickými tvarmi a osvetlením sa vyznačuje aj predný rámik monitora.

Samsung Oddysey G7

Samsung Oddysey G7 stojí v 27-palcovej verzii 639 eur. Záujemcovia o väčší, 32-palcový rozmer si musia pripraviť 739 eur.

Každý, kto si do 30. júna 2020 predobjedná model G7 u jedného z partnerov výrobcu, získa k predbežnej objednávke kredit v hodnote 185 eur (v prípade 32-palcovej uhlopriečky) alebo 111 eur (v prípade 27-palcovej uhlopriečky) na hry podľa vlastného výberu vo všetkých platformách (Steam, Xbox, PS, Nintendo, Blizzard a ďalších).

TIP REDAKCIE
Bežecký pás na doma čo najlacnejšie: Tento model teraz stojí len 150 €!

Akcia platí do 30. júna 2020 alebo do vyčerpania kupónov.

Ako na predobjednávku

1. Predobjednajte si monitor Samsung Odyssey G7 najneskôr do 30. 6. 2020 u jedného z predajcov zapojeného do akcie: značkové predajne Samsung, internetový obchod samsung.sk, Alza, CZC, Datacomp.sk, Datart, Mall a NAY.

2. Zaplaťte, vyzdvihnite si ho a po 14 dňoch dostanete na email darčekový kód na herne-kupony.sk v hodnote 111 eur alebo 185 eur.

3. Kód následne využijete na herne-kupony.sk na nákup kupónu podľa vlastného výberu (Steam, Xbox, PS, Blizzard a pod.).

Uplatnenie kupónu

Zaregistrujte sa alebo sa prihláste k svojmu účtu na herne-kupony.sk. Vo vrchnej časti stránky zvoľte možnosť „Kredit”. Medzi platobnými metódami vyberte možnosť „dobiť kupónom”. Zvoľte „Mám darčekový kupón”, vložte kód z kupónu a kliknite na „Uplatniť”.

Váš kredit bol dobitý a môžete ho použiť na úhradu ľubovoľnej objednávky. Ďalšie informácie o celej akcii nájdete v tomto odkaze.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať