Používate starší paušál od Orange? Operátor vám ho zmení na novší Go paušál

Orange začína od 1. júla 2020 oznamovať svojim zákazníkom zmenu ich starších paušálov, ktoré bude meniť na modernejšie a lepšie Go paušály, uvádza operátor v tlačovej správe.

Orange začína od 1. júla 2020 oznamovať svojim zákazníkom zmenu ich starších paušálov, ktoré bude meniť na modernejšie a lepšie Go paušály, uvádza operátor v tlačovej správe.

Orange bude postupne rušiť všetky paušály a zákazníkom so staršími paušálmi bude meniť ich paušály na paušály Go. Tie bude Orange svojim zákazníkom vyberať na mieru presne podľa toho, aké služby využívajú a akú majú spotrebu.

„Zákazníkom odporučíme taký paušál Go, ktorý najviac zodpovedá ich komunikačnému správaniu. Príprave sa starostlivo venujeme, postupne a včas všetkým zákazníkom oznámime, čo sme pre nich pripravili.

Zároveň pripravujeme ponuku aj pre zákazníkov s paušálmi s poplatkami 0 a 1 euro, ktorú im včas predstavíme. Sme presvedčení, že pripravovaná nová ponuka pre zákazníkov s najnižšími komunikačnými potrebami bude plnohodnotnou a nadmieru uspokojivou náhradou, ktorú zákazníci ocenia,“ uvádza Martin Hromkovič, riaditeľ B2C marketingu a značky.

„Záleží nám na tom, aby naši zákazníci využívali to najlepšie, čo v ponuke máme, aby mohli využívať tie najmodernejšie služby a naplno si vychutnávať možnosti modernej digitálnej doby. Staršie paušály, žiaľ, neumožňujú využívať nové služby, taktiež k starým paušálom zákazníci nedokážu získať všetky výhody a benefity, ktoré si s paušálmi Go môžu naplno užívať,“ vysvetľuje Hromkovič.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Astronauti NASA ostali zavretí v ISS. Mohol by ich usmrtiť vesmírny odpad

Žiadny záväzok

Zmena paušálu je bezpečný proces, ktorý bude pre zákazníkov prínosom. Orange svojich zákazníkov ubezpečuje, že aj naďalej budú môcť využívať služby a komunikovať so svojimi blízkymi tak, ako boli zvyknutí doteraz.

Orange
Ilustr. foto: Orange

Vyskúšanie si nového paušálu Go nepredstavuje pre zákazníkov žiadny záväzok a v prípade, že zákazníkom budú vyhovovať iné služby, môžu svoj paušál zmeniť za iný v rámci aktuálnej ponuky. Všetky dôležité informácie týkajúce sa zmeny paušálov nájdu zákazníci aj na stránke www.orange.sk/zmena.

Paušály Go

Paušály Go umožňujú zákazníkom využívať služby za ešte výhodnejších podmienok, otvoria im nové možnosti komunikácie a prinesú výhody, ktoré doteraz nepoznali.

S paušálmi Go si zákazníci môžu užívať výhodné hovory, správy aj internet v mobile presne podľa svojich potrieb. Navyše, jedine s paušálmi Go si môžu užívať benefity ponuky Love, ako je možnosť doaktivácie pevného pripojenia na internet a TV za výhodné ceny s množstvom ďalších benefitov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať