Používate starší paušál od Orange? Operátor vám ho zmení na novší Go paušál

Orange modernizuje.

1

Orange začína od 1. júla 2020 oznamovať svojim zákazníkom zmenu ich starších paušálov, ktoré bude meniť na modernejšie a lepšie Go paušály, uvádza operátor v tlačovej správe.

Orange bude postupne rušiť všetky paušály a zákazníkom so staršími paušálmi bude meniť ich paušály na paušály Go. Tie bude Orange svojim zákazníkom vyberať na mieru presne podľa toho, aké služby využívajú a akú majú spotrebu.

„Zákazníkom odporučíme taký paušál Go, ktorý najviac zodpovedá ich komunikačnému správaniu. Príprave sa starostlivo venujeme, postupne a včas všetkým zákazníkom oznámime, čo sme pre nich pripravili.

Zároveň pripravujeme ponuku aj pre zákazníkov s paušálmi s poplatkami 0 a 1 euro, ktorú im včas predstavíme. Sme presvedčení, že pripravovaná nová ponuka pre zákazníkov s najnižšími komunikačnými potrebami bude plnohodnotnou a nadmieru uspokojivou náhradou, ktorú zákazníci ocenia,“ uvádza Martin Hromkovič, riaditeľ B2C marketingu a značky.

„Záleží nám na tom, aby naši zákazníci využívali to najlepšie, čo v ponuke máme, aby mohli využívať tie najmodernejšie služby a naplno si vychutnávať možnosti modernej digitálnej doby. Staršie paušály, žiaľ, neumožňujú využívať nové služby, taktiež k starým paušálom zákazníci nedokážu získať všetky výhody a benefity, ktoré si s paušálmi Go môžu naplno užívať,“ vysvetľuje Hromkovič.

Žiadny záväzok

Zmena paušálu je bezpečný proces, ktorý bude pre zákazníkov prínosom. Orange svojich zákazníkov ubezpečuje, že aj naďalej budú môcť využívať služby a komunikovať so svojimi blízkymi tak, ako boli zvyknutí doteraz.

Orange
Ilustr. foto: Orange

Vyskúšanie si nového paušálu Go nepredstavuje pre zákazníkov žiadny záväzok a v prípade, že zákazníkom budú vyhovovať iné služby, môžu svoj paušál zmeniť za iný v rámci aktuálnej ponuky. Všetky dôležité informácie týkajúce sa zmeny paušálov nájdu zákazníci aj na stránke www.orange.sk/zmena.

Paušály Go

Paušály Go umožňujú zákazníkom využívať služby za ešte výhodnejších podmienok, otvoria im nové možnosti komunikácie a prinesú výhody, ktoré doteraz nepoznali.

TIP REDAKCIE
O tejto novinke od 4ky by si mal vedieť: Toto úplne mení situáciu!

S paušálmi Go si zákazníci môžu užívať výhodné hovory, správy aj internet v mobile presne podľa svojich potrieb. Navyše, jedine s paušálmi Go si môžu užívať benefity ponuky Love, ako je možnosť doaktivácie pevného pripojenia na internet a TV za výhodné ceny s množstvom ďalších benefitov.