Huawei AppsUp: Vytvorte perfektnú aplikáciu a vyhrajte 15 000 dolárov!

Spoločnosť Huawei pokračuje v snahe zviditeľniť obchod AppGallery, ktorý slúži ako primárny zdroj aplikácií, hier a ďalšieho obsahu pre AG smartfóny výrobcu.

Spoločnosť Huawei pokračuje v snahe zviditeľniť obchod AppGallery, ktorý slúži ako primárny zdroj aplikácií, hier a ďalšieho obsahu pre AG smartfóny výrobcu.

Huawei najnovšie vyhlasuje súťaž AppsUp, do ktorej sa môžu zapojiť vývojári z celého sveta. Za vytvorenie novej mobilnej aplikácie s pomocou vývojárskych nástrojov od Huawei majú možnosť získať 15 tisíc dolárov.

Celková výška odmien, o ktoré sa súťažiaci môžu uchádzať, je až 1 milión dolárov. Súťaž je rozdelená na päť regionálnych kôl, ktoré sa konajú súčasne v Číne, Ázii a Tichomorí, Latinskej Amerike, Európe, Afrike a na Strednom východe.

Huawei AppsUp
Foto: Huawei

Finálové kolo, kde sa stretnú najlepšie aplikácie z každého regiónu, sa uskutoční na jeseň tohto roka. Súťaží sa v nasledujúcich kategóriách:

  • Výnimočná aplikácia (výhra 15 000 dolárov, 5 výhercov pre každý región)
  • Výnimočná hra (výhra 15 000 dolárov, 3 výhercovia pre každý región)
  • Najlepšia sociálna aplikácia (5 000 dolárov, 3 výhercovia pre každý región)
  • Najpopulárnejšia aplikácia (5 000 dolárov, 1 výherca pre každý región)
  • Čestné ocenenie (2 500 dolárov, 12 výhercov pre každý región)

Okrem finančnej odmeny získajú výhercovia aj propagáciu svojej aplikácie v obchode AppGallery. Obchod využíva 600 miliónov používateľov vo viac ako 170 krajinách sveta.

Ako sa zapojiť?

Registrovať sa môžete prostredníctvom oficiálnej webovej stránky od 30. júna do 30. augusta 2020. Vývojári sa môžu prihlásiť ako jednotlivci alebo ako tím pozostávajúci z troch členov.

Všetky aplikácie musia byť vyvinuté s využitím sady nástrojov od Huawei HMS Core a odoslané na kontrolu prostredníctvom webovej stránky súťaže do 30. augusta 2020 do 12:00 stredoeurópskeho času. Porota zložená z odborníkov spoločnosti Huawei následne vyhodnotí jednotlivé návrhy na základe ich funkčnosti, inovatívnosti, komerčnej hodnoty a prínosu pre užívateľov.

Okrem regionálnych ocenení bude globálna dvadsiatka najlepších aplikácií sprístupnená na verejné hlasovanie prostredníctvom webovej stránky súťaže a obchodu AppGallery.

TIP REDAKCIE
Hodinky Huawei Watch GT 2e sú dostupné aj na Slovensku. Stoja 179 €

Verejné hlasovanie prebehne v termíne 21.9. – 4.10.2020. Účastníci tak získajú body, s ktorými pokračujú do finálneho kola. V októbri predstavia finalisti svoje aplikácie osobne odbornej porote a zabojujú o najvyššiu cenu – 20 000 dolárov a možnosť uchádzať sa o podporu investorov.

Ďalšie podrobnosti o súťaži AppsUp nájdete na webovej stránke Huawei AppsUp.

Total
12
Zdieľaní
Total
12
Zdieľať