Druhá generácia Motorola Razr má ponúknuť 6,7″ displej, 8 GB RAM a 48 Mpx foťák

Veľkosťou displeja sa bude rovnať modelu Galaxy Z Flip od Samsung.

1
Motorola RAZR
Motorola RAZR. Foto: Motorola

Prvá generácia Motorola Razr bola predstavená ešte v novembri minulého roku. Ide o skladací smartfón, ktorý v oblasti špecifikácií mierne zaostáva za svojim konkurentom, Galaxy Z Flip od spoločnosti Samsung. Tento rok sa však máme dočkať druhej generácie, ktorá so sebou prinesie niekoľko vrelo vítaných vylepšení.

Ako informuje server Android Community, zakladateľ a generálny riaditeľ Display Supply Chain Consultants, Ross Young, sa s verejnosťou podelil o kľúčovú informáciu týkajúcu sa displeja pripravovaného kúsku od spoločnosti Motorola.

Na sieti Twitter uverejnil príspevok, v ktorom píše, že Morola Razr 2 ponúkne rovnako veľký displej ako Galaxy Z Flip. Zväčšenia by sa mal pritom dočkať aj predný displej.

Očakávané špecifikácie Motorola Razr 2

Do Motorola Razr 2 tak zrejme bude osadený 6,7-palcový displej. Od výrobcu sa taktiež očakáva implementácia ultra tenkého skla.

Čo sa týka ostatných špecifikácií, očakávaná novinka, ktorá sa skrýva pod označeniami Smith či XT2071-4, má byť vybavená čipsetom Snapdragon 765 od spoločnosti Qualcomm, 256 GB interným úložiskom, 8 GB RAM a 2 845 mAh batériou. Smartfón má ďalej ponúknuť 48 Mpx hlavný senzor (ISOCELL Bright GM1) a 20 Mpx selfie snímač.

Nástupca Motorola Razr by nám mal byť predstavený koncom tohto roku.