motorola razr

Motorola RAZR dostáva aktualizáciu na Android 10. Prináša nové funkcie

Motorola RAZR ako unikátna vyklápačka s ohybným displejom, ktorá je inšpirovaná pôvodným modelom z roku 2004, bola predstavená minulý rok v septembri.

Motorola RAZR ako unikátna vyklápačka s ohybným displejom, ktorá je inšpirovaná pôvodným modelom z roku 2004, bola predstavená minulý rok v septembri.

Motorola RAZR získala veľa žiadanej pozornosti, čo bolo vzhľadom na jej prevedenie prirodzené. Smartfón bol predstavený s operačným systémom Android 9 Pie, čo bolo tak trochu sklamaním.

Teraz však smartfón začína dostávať aktualizáciu na najnovší Android 10, ktorú výrobca zákazníkom distribuuje postupne. Informuje o tom na svojich oficiálnych stránkach.

Popri obvyklých vylepšeniach, ktoré operačný systém Android 10 obsahuje, získa Motorola RAZR aj nové funkcie pripravené priamo výrobcom. Dotýkajú sa hlavne sekundárnej obrazovky Quick View, s ktorou používatelia pracujú, keď je smartfón zatvorený.

Motorola RAZR
Motorola RAZR. Foto: Motorola

Obrazovka Quick View po novom zobrazí obľúbené kontakty z adresára a umožní odpovedať na doručené správy z najpopulárnejších komunikačných aplikácií. Fotoaparát obdržal viacero režimov. Popri bežnej selfie je po ruke skupinová selfie, režim snímania na výšku a ďalšie režimy.

TIP REDAKCIE
Uber potichu vypol svoju aplikáciu pre hodinky Apple Watch

Na sekundárnom displeji môžu používatelia zobrazovať navigáciu z máp od Google alebo hudobné prehrávače služieb Spotify, YouTube Music a Pandora. Zákazníci teda môžu smartfón používať v istých situáciách bez toho, aby ho museli otvoriť, čo je určite praktické.

Aktualizácia sa začína šíriť od dnešného dňa, pár týždňov ale potrvá, kým sa ohlási na všetkých zariadeniach Moto RAZR.

Total
17
Zdieľaní
Total
17
Zdieľať