motorola razr

Motorola Razr dostane druhú generáciu, ukáže sa ešte v tomto roku

Motorola Razr bola predstavená v novembri minulého roka, no predávať sa začala až krátko po novom roku. Jedinečný smartfón s ohybným displejom inšpirovaný svojim predchodcom z roku 2004 rozhodne zaujal.

Motorola Razr bola predstavená v novembri minulého roka, no predávať sa začala až krátko po novom roku. Jedinečný smartfón s ohybným displejom inšpirovaný svojím predchodcom z roku 2004 rozhodne zaujal.

Motorola Razr nedávno obdržala aktualizáciu na Android 10, ktorá okrem obvyklých vylepšení priniesla nové funkcie a možnosti ovládania cez sekundárnu obrazovku.

Aj keď je táto vyklápačka viac ako len zaujímavá, existujú miesta, ktoré by si zaslúžili vylepšenie. Dočkať by sme sa ich mohli na konci tohto roka, kedy by mal výrobca predstaviť druhú generáciu modelu Razr.

Motorola RAZR
Motorola Razr. Foto: Motorola

Naznačil to Thibault Dousson, hlavný manažér spoločnosti Lenovo pre Južnú Afriku. Druhú generáciu spomenul v podcaste autorov z Reframed Tech. Žiadne podrobnosti síce neuviedol, no môžeme aspoň hádať, kde by mohla nová Moto Razr pridať.

Na prvom mieste je asi cena, ktorá je pri súčasnej generácii pomerne vysoká. Samozrejme, technológia ohybných obrazoviek je stále nová, náročná a nákladná. K určitému zníženiu maloobchodnej ceny by ale dôjsť mohlo. Minimálne vo vzťahu ku konkurencii.

TIP REDAKCIE
Viomi V3 vysávač: Extrémny výkon a najlepší pomer cena/kvalita tohto roka!

Určite by sme uvítali kvalitnejšiu, respektíve odolnejšiu obrazovku. Tá súčasná vyžaduje opatrnejšie zaobchádzanie, čo tak trochu znižuje komfort pri bežnom používaní zariadenia. Výrobca by sa tiež mohol zamerať na dlhšiu výdrž na jedno nabitie či výkonnejší čipset.

V tejto chvíli si musíme počkať na ďalšie indície, ktoré zmienky manažéra spoločnosti Lenovo snáď potvrdia. Nové smartfóny s ohybným displejom chystá aj Samsung a ďalšia konkurencia. Motorola by zaostávať nemala.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať