Na povrch prenikajú informácie o Galaxy Note20 Ultra. Nahradí Galaxy Note20+?

Špecifikácie smartfónu náramne pripomínajú Galaxy S20 Ultra, a teda nie je vylúčené, že rovnaký prívlastok ponesie aj výkonnejší model zo série Galaxy Note.

Už vieme, že Samsung si na nás tento rok chystá ešte dve čerstvé vlajkové lode, a to Galaxy Note20 a Galaxy Note20+. Po novom však na povrch prenikajú informácie o zariadení s označením SM-N986U, ktoré má reprezentovať Galaxy Note20 Ultra. Téme sa venuje server FoneArena.

Ak ide o pravdivú informáciu, existuje možnosť, že Samsung nahradí Galaxy Note20+ za Galaxy Note20 Ultra. Je totiž nepravdepodobné, že by spoločnosť rad Galaxy Note tento rok obohatila o hneď tri nové zariadenia.

Taktiež musíme zdôrazniť, že certifikácia Bluetooth SIG, kde sa zariadenie objavilo, automaticky neznamená garanciu, že finálny produkt skutočne debutuje ako Galaxy Note20 Ultra. Ako príklad môžeme použiť Galaxy S20, ktorý bol pôvodne označovaný ako Galaxy S11.

Bluetooth SIG (via FoneArena)

Nedávne špekulácie pripisovali spomenuté označenie modelu Galaxy Note20+. Má ponúknuť obrovský panel s fotoaparátmi, ktorým bude šéfovať 108 Mpx hlavný snímač. Prednú stranu má vyplniť 6,9-palcový displej.

Tieto špecifikácie však náramne pripomínajú Galaxy S20 Ultra, preto nie je úplne vylúčené, že rovnaký prívlastok ponesie aj výkonnejší model z tohtoročnej série Galaxy Note.

Nových zariadení sa po boku skladacieho Galaxy Fold 2 máme dočkať už v auguste.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať