Samsung Galaxy Note10+

Galaxy Note20+ by mal byť vybavený 108 Mpx fotoaparátom, no bez 100-násobného priblíženia

Pre 100-násobný Space Zoom jednoducho len málokto nájde dostatočné využitie. Snímky zachytené periskopom s takýmto priblížením sú navyše veľmi nekvalitné.

Samsung usilovne pracuje na svojich dvoch očakávaných vlajkových lodiach – na štandardnom Galaxy Note20 a výkonnejšom Galaxy Note20+. A práve o top-end modeli z uvedenej dvojice sa aktuálne dozvedáme nové kľúčové informácie.

Novinky sa týkajú fotoaparátu. Ako píše server 9to5Google, Galaxy Note20+ podľa všetkého neponúkne možnosť 100-násobného priblíženia.

Dôvod je zrejme každému jasný. Pre 100-násobný Space Zoom jednoducho len málokto nájde dostatočné využitie. Snímky zachytené periskopom s takýmto priblížením sú navyše veľmi nekvalitné.

Hlavný snímač so 108 Mpx rozlíšením

Ohľadom hlavného snímača Galaxy Note20+ sa toho zatiaľ veľa nevie, no očakáva sa, že ponúkne rovnaké rozlíšenie ako snímač nachádzajúci sa na zadnej strane Galaxy S20 Ultra, a teda 108 Mpx.

Podľa Ice universe (@UniverseIce) sa má Samsung pri svojej nadchádzajúcej top-end vlajkovej lodi sústrediť aj na vyriešenie nepríjemných problémov s automatickým zaostrovaním, a to prostredníctvom nového senzora.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať