bruucho

Kočnerova Threema je online: Vznikol vyhľadávač Bruucho

Vyhľadávač Bruucho je nový nástroj, pomocou ktorého môžeš hľadať v konverzáciách z aplikácie Threema.

Včerajší deň sa opäť niesol v znamení pojednávania v súvislosti so zavraždením novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. V rámci celého procesu sa často skloňuje tzv. „Threema,“ teda aplikácia, cez ktorú si obvinený Marián Kočner dopisoval s rôznymi osobami. Práve tieto správy môžu hrať veľkú rolu vo výsledku celého prípadu.

Všetky správy z aplikácie Threema, ktoré mali k dispozícii vyšetrovania sa nariadením sudcu Petra Šramka dostali na verejnosť, a tak si v nich pokojne môžete zalistovať aj vy. Čítať si dlhé riadky konverzácií však môže byť časovo náročné, preto na internete takmer okamžite vznikol šikovný vyhľadávač Bruucho, ktorý majú na starosti ľudia prevádzkujúci server blbec.online.

matovic
Ak zadáte hľadaný výraz, vyhľadávač Bruucho vám takmer okamžite ukáže výsledky.

Vyhľadávač imituje Google, akurát s niekoľkými malými úpravami. Ako sme spomenuli, volá sa Bruucho, čo symbolizuje aj jeho logo. Namiesto tlačidla „Hľadať“ sa zas nachádza fráza „Ave ja,“ ktorou sa Kočner preslávil.

Po vyhľadaní frázy vyhľadávač okamžite sprístupní všetky správy, ktoré ju obsahujú. Okrem hľadania podľa konkrétnych fráz je k dispozícii aj možnosť prečítať si konverzácie podľa kontaktov „Recipients“.

Šikovný vyhľadávač je tak skvelým nástrojom pre všetkých nádejných investigatívnych novinárov alebo ľudí, ktorí sa len chcú presvedčiť, že predmetné konverzácie skutočne prebehli.

Total
19
Zdieľaní