mafia

MAFIA Definitive Edition: Prvé 2 diely budú aj s českým dabingom!

Mnohí verili, že súčasťou reamstrovanej Mafie bude aj český dabing. A práve pre túto skupinu fanúšikov prinášame skvelú správu.

Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že spoločnosť 2K pracuje na remastrovaných verziách všetkých troch dielov legendárnej hernej série Mafia. Aktuálne sa o tejto téme dozvedáme ďalšie zaujímavé informácie.

Mnohí verili, že súčasťou Mafie bude aj český dabing. A práve pre túto skupinu fanúšikov prinášame skvelú správu – český dabing bude súčasťou nielen remasteru úplne prvého dielu, ale aj toho druhého. V prípade Mafia 3 si budeme musieť vystačiť s českými titulkami.

Čo sa týka dátumov vydania, Mafia 2: Definitive Edition a Mafia 3: Definitive Edition si môžete zakúpiť už dnes. Na legendárny titul Mafia: Definitive Edition si však budete musieť počkať až do 28. augusta.

Už o približne 3 mesiace sa tak budete môcť opäť ponoriť do 30. rokov 20. storočia a sledovať, ako sa z obyčajného amerického taxikára stane veľmi významný člen zločineckého podsvetia. Tentokrát si však celý príbeh, ktorý pôvodne vznikol v roku 2002, užijete v špičkovom rozlíšení a s prepracovanými efektami.

Viacero informácií spolu s možnosťami kúpy jednotlivých titulov nájdete na oficiálnom webe.

Total
16
Zdieľaní