Zynga, tvorca FarmVille, chystá novú hru pre smartfóny s tematikou Harryho Pottera

Ak vám chýba v smartfóne jednoduchá puzzle hra, ktorá vás dokáže namotať na pekne dlhú dobu, v blízkej budúcnosti si jednu takú budete môcť stiahnuť. 

Ak vám chýba v smartfóne jednoduchá puzzle hra, ktorá vás dokáže namotať na pekne dlhú dobu, v blízkej budúcnosti si jednu takú budete môcť stiahnuť. 

Vývojári zo štúdia Zynga pripravujú novú hru s názvom Harry Potter: Puzzles & Spells.

Na rozdiel od titulov Harry Potter: Wizards Unite (AR hra od Niantic) a Harry Potter: Hogwarts Mystery (RPG od Jam City), ktoré sú rovnako inšpirované sériou fantasy knižiek a filmov, bude nová hra jednoduchšou puzzle zábavkou.

Zatiaľ nie je známe, kedy presne sa objaví v obchodoch s aplikáciami. Na oficiálnom webe hry ale môžeme nájsť video, ktoré nám prezradí, čo nás čaká. Harry Potter: Puzzles & Spells si osvojí podobný koncept ako legendárna Candy Crush Saga (štúdio King) a mnoho podobných hier.

Foto: harrypotterpuzzlesandspells.com

To znamená, že hráči budú musieť spájať drahokamy a iné artefakty rovnakého vzhľadu a vlastností, čím sa postupne prebojujú do ďalších a ďalších úrovní.

TIP REDAKCIE
Samsung stiahol trhový náskok Apple v segmente smart hodiniek

Herné štúdio Zynga vie, ako si získať pozornosť početnej skupiny hráčov hier. Na konte má úspešné tituly s návykovým potenciálom ako FarmVilleZynga PokerWords with Friends 2 alebo CSR Racing 2.

Či bude nová hra úspešná ako tieto tituly zistíme až po jej oficiálnom vydaní, ktoré by sa mohlo uskutočniť v najbližších týždňoch. Snáď.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať