Hru GTA V si môžete stiahnuť zadarmo. Web Epic Games Store kvôli tomu spadol

Ktorý hráč by neodolal možnosti stiahnuť si jednu z najpopulárnejších hier súčasnosti, titul Grand Theft Auto V, úplne zadarmo. Presne takúto ponuku nájdete v obchode Epic Games Store, píše TechRadar.

Ktorý hráč by neodolal možnosti stiahnuť si jednu z najpopulárnejších hier súčasnosti, titul Grand Theft Auto V, úplne zadarmo. Presne takúto ponuku nájdete v obchode Epic Games Store, upozorňuje TechRadar.

Dobrou správou tiež je, že hra GTA V vám po stiahnutí zostane navždy.

Výborná ponuka platí do 21. mája, čiže sa so stiahnutím hry zrovna ponáhľať nemusíte. Aj tak sa vám teraz nepodarí zobraziť webovú stránku platformy, keďže je pre vysoký záujem o hru preťažená (v čase písania tohto textu).

Skúsiť to môžete neskôr alebo napríklad večer či v noci.

Pre bezplatné stiahnutie hry si musíte nainštalovať klienta Epic Games do PC a prihlásiť sa svojím Epic Games účtom. Ak ho nemáte, stačí sa jednoducho zaregistrovať. Klienta nájdete na tejto adrese.

Spoločnosť Epic Games v minulosti sprístupnila niekoľko rôznych, viac či menej atraktívnych hier, ktoré sa dali stiahnuť zadarmo. Grand Theft Auto V je ale zatiaľ asi tým najlepším, čo sa v jej dočasnej bezplatnej ponuke objavilo.

TIP REDAKCIE
Intel verí, že sa Apple vráti k jeho čipom. Zvolil presvedčivú taktiku

Snáď sa vám hru podarí stiahnuť čo najskôr.

Total
22
Zdieľaní
Total
22
Zdieľať