samsung galaxy z flip 27 0

Xiaomi údajne pracuje na skladacom smartfóne v štýle Galaxy Z Flip

Xiaomi malo Samsung Display poprosiť o dodávku skladacích displejov. Verí sa, že ide o podobné displeje, ktoré boli osadené do Galaxy Z Flip.

Samsung pred časom vydal svoj Galaxy Z Flip, aktuálne zrejme najideálnejší skladací smartfón na trhu, ktorý sa vyznačuje praktickým dizajnom a veľmi slušnými špecifikáciami. S podobným kúskom však môže čoskoro prísť aj jeden z čínskych výrobcov, informuje Android Authority.

Podľa správy od ZDNet Korea malo Xiaomi poprosiť Samsung Display o dodávku skladacích displejov. Verí sa, že ide o podobné alebo dokonca tie isté displeje, ktoré boli osadené do už spomenutého Galaxy Z Flip. Z toho vyplýva, že Xiaomi zrejme pracuje na podobnom zariadení.

Uvedená publikácia ďalej tvrdí, že Xiaomi môže podobné displeje získať aj od LG Display, pričom tento typ panelu môžu dodať aj výrobcovia BOE či CSOT. Kvalitatívne je však na tom najlepšie stále Samsung.

Strojom preložená verzia správy od ZDNet uvádza aj to, že si čínsky výrobca osvojuje nový typ kĺbu, taktiež na štýl Galaxy Z Flip.

Masová výroba nového zariadenia od Xiaomi má začať v druhej polovici tohto roka, čo znamená, že sa nám výsledný produkt môže v plnej kráse ukázať ku koncu 2020 alebo na začiatku 2021.

Total
4
Zdieľaní