puzdra

Kryty a ochranné puzdrá: Samsung predstavil príslušenstvo pre Galaxy S20 a Galaxy Z Flip

Vlajkové lode Galaxy S20 a Galaxy Z Flip z dielne spoločnosti Samsung nie sú najlacnejšie, preto je vhodné chrániť ich pred nechceným poškodením ochranným puzdrom alebo krytom.

Vlajkové lode Galaxy S20 a Galaxy Z Flip z dielne spoločnosti Samsung nie sú najlacnejšie, preto je vhodné chrániť ich pred nechceným poškodením ochranným puzdrom alebo krytom.

Kryty pre tieto zariadenia vyrába niekoľko spoločností tretích strán, od teraz je však k dispozícii aj oficiálne príslušenstvo priamo od Samsungu. Na trh uvádza celkovo 8 krytov a puzdier z rôznych druhov materiálov, farieb a vyhotovení.

LED View

LED View je flipové puzdro, ktoré sa rozsvieti vami zvolenými LED ikonami a upozorní vás na dôležité notifikácie. Jeho súčasťou je aj praktické vrecko na kartu, ktoré sa nachádza vo vnútri. Na výber je čierna, šedá a pri modeloch Galaxy S20 a S20+ tiež biela, ružová a bledomodrá farbu. Odporúčaná maloobchodná cena – 64,90 €.

galaxy s20
Foto: Samsung

Clear View

Clear View je taktiež flipovým puzdrom, ktoré je však priehľadné. Umožňuje prezerať si oznámenia a ovládať hudbu bez toho, aby ste ho otvárali. Na výber je čierna, šedá a pri modeloch Galaxy S20 a S20+ aj v biela, ružová a bledomodrá farba. Odporúčaná maloobchodná cena – 54,90 €.

galaxy s20
Foto: Samsung

Kožený zadný kryt

Kryt z mäkkej prémiovej kože plní ochrannú aj estetickú funkciu. Dobre vyzerá, je príjemný na dotyk a dostupný je v šiestich farbách. Čiernej svetlo šedej, šedej, červenej, hnedej a bledomodrej. Kryt sa predáva za cenu 49,90 €.

galaxy s20
Foto: Samsung

Silikónový zadný kryt

Silikónový zadný kryt je klasikou. Ide zároveň o cenovo najdostupnejšie príslušenstvo z aktuálnej ponuky Samsungu. Aj v tomto prípade platí, že je dostupný hneď v niekoľkých zaujímavých farbách. Jeho cena sa zastavila na hranici 29,90 €.

galaxy s20
Foto: Samsung

Kryt s LED diódami

Tento kryt má na zadnej strane niekoľko LED svetiel, ktoré nezobrazujú len upozornenia, ale rôzne efekty a tzv. náladové osvetlenie. Kryt je k dispozícii v čiernej, šedej a pri modeloch Galaxy S20 a S20+ aj v bielej, bledomodrej a ružovej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 54,90 €.

galaxy s20
Foto: Samsung

Odolný kryt so stojanom

Tento odolný kryt ochráni smartfón pred tvrdými nárazmi a pádmi. Má dva zabudované stojany, vďaka ktorým sa dajú sledovať videá bez použitia rúk. Kryt je certifikovaný vojenským štandardom MIL-STD-810G, takže zvládne aj drsnejšie zaobchádzanie. Stojí 34,90 € v čiernej a šedej farbe.

odolny kryt
Foto: Samsung

Kryt z recyklovaného materiálu Kvadrat

Toto príslušenstvo je vyrobené z udržateľnej textílie. Predstavuje ekologické riešenie, ktoré je ale určené iba pre model Galaxy S20+. Zákazník si môže vydrať zo zelenej, červenej a šedej farby. Kryt stojí 34,90 €.

galaxy s20
Foto: Samsung
TIP REDAKCIE
Vymeň starý za nový: Samsung rozbieha bonusovú akciu a spúšťa predaj Galaxy S20

Dvojdielny kryt z kože

Posledný kryt z nového radu príslušenstva je určený pre skladací Galaxy Z Fold. Je vyrobený z mäkkej teľacej kože, pričom zbytočne nepridáva na objeme smartfónu ani v zloženom stave. V čiernej a striebornej farbe je dostupný za 79,90 €.

galaxy s20
Foto: Samsung

Príslušenstvo pre Samsung Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra nájdete na tejto stránke. Kryt pre Galaxy Z Fold zase na tejto adrese.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať