mi band 4 1

Xiaomi oslavuje: Spoločnosť za 6 rokov predala vyše 100 miliónov nositeľných gadgetov

Podľa novej správy od IDC sa čínskemu výrobcovi Xiaomi od roku 2014 do roku 2019 podarilo predať viac ako 100 miliónov nositeľných gadgetov.

Podľa novej správy od IDC sa čínskemu výrobcovi Xiaomi od roku 2014 do roku 2019 podarilo predať viac ako 100 miliónov nositeľných gadgetov. O novinke informuje web Gizmochina.

Správa od analytickej spoločnosti jasne ukazuje, že Xiaomi je na trhu s nositeľnými zariadeniami veľkým a významným hráčom. Jedným z najpopulárnejších radov tohto typu produktov je jeho séria inteligentných náramkov Mi Band, ktorá nie je populárna len na území Číny, ale do vysokej miery aj u nás, v Európe.

xiaomi rok 1
Zdroj: Xiaomi (Weibo) – via Gizmochina

Pri tejto príležitosti spoločnosť poukazuje na blízky debut nového gadgetu, ktorým môže (no nemusí) byť Mi Band 5. Dozvedieť sa to máme už 3. apríla počas streamovanej online konferencie.

Špecifikácie pokračovania legendárneho radu fitness náramkov zatiaľ nie sú známe. Určite však pôjde o vylepšený variant posledného rozšírenia. Očakávame, že Mi Band 5 dorazí s kvalitnejšími a možno aj novými funkciami či väčšou batériou.

xiaomi rok 2 1
Zdroj: Xiaomi – via Gizmochina

Všetko je však zatiaľ len predmetom špekulácií. Čo presne si na nás Xiaomi chystá sa dozvieme už o pár dní.

Total
3
Zdieľaní