Samsung Galaxy Fold

Samsung Galaxy Fold 2: Kľúčové detaily, dátum dostupnosti a nižšia cena!

Juhokórejská publikácia blog.naver.com zverejnila zaujímavé informácie, ktoré obsahujú detaily týkajúce sa očakaváneho skladacieho smartfónu.

Samsung údajne pracuje na svojom novom skladacom smartfóne – Galaxy Fold 2. Má ísť o vylepšenú verziu pôvodného Galaxy Fold, ktorá by mohla debutovať už v auguste.

Ako píše server Gizmochina, juhokórejská publikácia blog.naver.com zverejnila zaujímavé informácie, ktoré obsahujú detaily týkajúce sa očakávaného skladacieho smartfónu.

Galaxy Fold 2 má doraziť v dvoch farebných prevedeniach, a to v Martian Green a Astro Blue. Nie na každom trhu však môžu byť dostupné obe verzie, uvádza zdroj.

Ľahší ako pôvodný Galaxy Fold, no bez podpory pre S-Pen

Podľa publikácie má byť novinka o niečo ľahšia ako predchádzajúci model. Aby sme boli konkrétnejší, váha Galaxy Fold 2 by sa mala pohybovať okolo hranice 229 gramov. Len pre porovnanie, originálny Fold váži približne 260 gramov.

Predošlé špekulácie tvrdili, že Galaxy Fold 2 dorazí s podporou pre S-Pen. Najnovšia správa však tvrdí presný opak.

S výrobou sa má začať máji, debut je naplánovaný na august

Vonkajší dizajn Galaxy Fold 2 by sa mal podobať na dizajn pôvodnej verzie. Novinka by však mala ponúknuť väčší externý displej.

Dobrou správou je, že hromadná výroba Galaxy Fold 2 by mala prebiehať o niečo rýchlejšie, ako tomu bolo pri štandardnom Galaxy Fold. Celý proces sa údajne môže začať niekedy v polovici mája.

To znamená, že je vysoko pravdepodobné, že sa k nám Galaxy Fold 2 (spolu s Galaxy Note 20) skutočne dopracuje už počas augusta. Mali by sme ešte poznamenať, že nová generácia skladacieho smartfónu bude vybavená len 256 GB úložiskom. Na druhú stranu, vďaka menšej kapacite úložiska sa môžeme tešiť na nižšiu predajnú cenu.

Total
4
Zdieľaní