Galaxy Note10 1

Samsung debut Galaxy Note 20 a Fold 2 zatiaľ neodkladá. Novinky sa nám majú ukázať v auguste

Podľa The Korea Herald ostáva dátum predstavenia Galaxy Note 20 a Fold 2 nezmenený. Obidva kúsky sa nám tak ukážu v auguste.

Počas pandémie koronavírusu sa mnoho výrobcov rozhodlo odložiť debuty nových zariadení na neskoršie termíny. V prípade očakávaného Galaxy Note 20 a Fold 2 sa však zrejme tohto scenára nemusíme obávať.

Ako píše web Android Authority, podľa The Korea Herald ostáva dátum predstavenia Galaxy Note 20 a Fold 2 nezmenený. Obidva kúsky sa nám tak ukážu v auguste.

“Samsung sa pripravuje na debut nového Galaxy Note, pričom sa nemusíme báť žiadneho oneskorenia,” uvádza zdroj blízky výrobcovi. “Ohľadom samotného podujatia sa ešte bude viesť niekoľko diskusií, keďže do úvahy pripadajú aj alternatívy ako online predstavenie.”

Všetko má ísť podľa plánu najmä vďaka tomu, že zamestnanci Samsungu, presnejšie pracovníci divízie smartfónov, nepracujú z domu.

Samsung cenu Galaxy Fold 2 drží na uzde

Aby sa očakávaný Galaxy Fold 2 mohol predávať za nižšiu cenu, Samsung zrejme bude musieť zredukovať kapacitu úložiska z 512 GB na 256 GB, píše server SamMobile.

Ide o jasný indikátor toho, že pozitívny ohlas na cenu Galaxy Z Flip spoločnosť naozaj vzala ako ponaučenie do budúcna.

Čo zatiaľ vieme?

Čo sa týka špecifikácií, Galaxy Fold 2 má ponúknuť rovnaký hlavný fotoaparát ako nedávno predstavený Galaxy S20 Plus. O pohon sa má starať čipset Snapdragon 865, pričom jeho výbava zrejme bude obsahovať aj nový S Pen.

V rámci Galaxy Note 20 sa toho veľa nevie. Ak sa však budeme riadiť predchádzajúcimi generáciami, nový Note oproti S20 zrejme neponúkne žiadne radikálne zmeny.

Total
2
Zdieľaní