galaxy M21

Prvý smartfón s novým čipom Exynos 850? Zrejme ním bude Galaxy A21s

Benchmark žiaľ neponúka podrobné informácie o zmienenom procesore, teda až na frekvenciu (2.0 GHz). V jednoduchosti však pôjde o čipset pre strednú triedu.

Galaxy A21 síce ešte nebol predstavený, no už vieme, že na trhu sa časom objaví aj Galaxy A21s. Zatiaľ nevieme presne povedať, kedy sa tak stane, no zrejme pôjde o prvý smartfón vybavený čipsetom Exynos 850, informuje web Gizchina.

Prvé náznaky príchodu tohto smartfónu sa začali ukazovať na začiatku januára tohto roku, a to dokonca predtým, než sa začalo hovoriť o štandardnom Galaxy A21.

A keďže ide len o náznaky, o smartfóne toho zatiaľ veľa nevieme. Podľa všetkého však bude vybavený 2 Mpx makro snímačom a 32 GB až 64 GB pamäťou. Novinka má doraziť v čiernom, bielom, modrom a červenom prevedení.

Čo sa týka batérie, tá by mala ponúknuť kapacitu o veľkosti 5 000 mAh. Podobnú batériu môžeme nájsť aj v interiéri Galaxy A31 či Galaxy M11.

Aktuálne sa ale stretáme s ďalším zaujímavým zistením. V Geekbench sa totiž objavil model s označením SM-A217F, ktorý má na trhu debutovať ako Galaxy A21s. A práve z benchmarku sa dozvedáme, že zrejme pôjde o prvý smartfón vybavený 8-jadrovým čipsetom Exynos 850.

TIP REDAKCIE
Uber si od zákazníka vypýtal 600 dolárov: Na 9 hodín uviazol v zápche
Zdroj: Geekbench (via Gizchina)

Benchmark žiaľ neponúka podrobné informácie o zmienenom procesore, teda až na frekvenciu (2.0 GHz). V jednoduchosti však má ísť o čipset určený pre telefóny strednej triedy, ktorý môže disponovať podporou pre 5G siete.

Total
15
Zdieľaní
Total
15
Zdieľať