maxresdefault 3

Herný smartfón Black Shark 3 Pro sa podrobil testu odolnosti. Ako si viedol?

Zack sa však na smartfón pozrel aj z iného uhla, teda sa ho nesnažil len zničiť, ale aj preskúmať. Najviac pozornosti venoval chladiacemu systému.

Spoločnosť Xiaomi pred mesiacom predstavila svoj nový herný smartfón Black Shark 3 Pro. Debutoval spolu so štandardnou verziou, s ktorou utvára dvojicu prvých herných smartfónov s podporou 5G sietí.

Ako píše server Android Community, telefón sa dostal aj do rúk Zacka Nelsona, ktorý ho podrobil testu odolnosti.

Na videu nižšie si môžete všimnúť, že Black Shark 3 Pro je skutočne odolný smartfón, čo už na prvý pohľad naznačuje jeho kovová konštrukcia – rukami ho neohnete a pri poškriabaní sa musíte naozaj veľmi snažiť.

Zack sa však na smartfón pozrel aj z iného uhla. Najviac pozornosti venoval chladiacemu systému, o ktorý sa stará malé, no šikovné zariadenie s ventilátorom. Po jeho aktivácii si môžeme všimnúť, že teplota klesla z takmer 26 °C na 10 °C.

Čo sa týka špecifikácií, Black Shark 3 Pro je vybavený 7,1-palcovým AMOLED 2K displejom s rozlíšením 3 120 x 1440 pixelov, 8 GB/12 GB RAM, 256 GB úložiskom a 5 000 mAh batériou s podporou až 65 W rýchlonabíjania.

Zadnú stranu obýva zostava 3 fotoaparátov s rozlíšeniami 64 Mpx (hlavný), 13 Mpx (ultraširoký) a 5 Mpx (hĺbkový).

Total
9
Zdieľaní