twitter

Príbehy na Twitteri? Sociálna sieť testuje novú funkciu Fleets

Funkciu k Stories neprirovnávame len tak náhodou. Mala by sa totiž vyznačovať veľmi podobnou, ak nie aj identickou funkcionalitou.

Ak používate Instagram či Facebook, s istotou viete, že obe siete vám ponúkajú možnosť využiť funkciu Stories, čiže Príbehy. Reč je o príspevkoch, ku ktorým sa ostatní používatelia môžu dostať len po dobu 24 hodín od ich zverejnenia.

Túto funkciu, ako píše server 9to5Mac, však po novom môžeme nájsť už aj v prostredí ďalšej veľmi populárnej sociálnej siete – Twitter. Tá totiž začína s testovaním vlastnej verzie Stories – Fleets. Ide o tradičné príspevky obsahujúce text či fotografiu, ktoré sú na konkrétnom profile dostupné len po dobu jedného dňa.

Funkciu k Stories neprirovnávame len tak náhodou. Mala by sa totiž vyznačovať veľmi podobnou, ak nie aj identickou funkcionalitou. Spočiatku bude dostupná len v prostredí oficiálnej aplikácie Twitter pre Android aj iOS.

Výborné rozhodnutie

Ide o skvelé rozhodnutie, ktoré bolo podľa mnohých len otázkou času. Príbehy sú totiž veľmi jednoduchý, pohodlný a šikovný spôsob, akým sa používateľ môže dozvedieť, čo sa aktuálne deje v životoch jeho priateľov alebo známych osobností, ktoré sleduje.

TIP REDAKCIE
Z drahej handričky od Apple si uťahuje už aj Elon Musk. Začal predávať píšťalku za 50 dolárov
Zdroj: Kayvon Beykpour (Twitter)
Total
34
Zdieľaní
Total
34
Zdieľať