Objavujú sa prvé rendery a špecifikácie Samsung Galaxy Note 20 5G

Prémiový smartfón, Samsung Galaxy Note 20 5G, naplánovaný na druhú polovicu tohto roku, sa nám ukazuje na prvých renderoch.

Obrovské množstvo známych a populárnych podujatí, počas ktorých nám výrobcovia pravidelne predstavujú svoje najnovšie produkty, muselo byť kvôli šíriacemu sa koronavírusu, zrušené.

Svetové spoločnosti však majú alternatívny spôsob, akým nám dokážu svoje najčerstvejšie novinky ukázať – livestream. Jednou z nich je aj Samsung, ktorý aktuálne pracuje na smartfónoch Galaxy M11 a Galaxy Note 20. A práve druhý kúsok z dvojice, prémiový model naplánovaný na druhú polovicu tohto roka, sa nám ukazuje na prvých renderoch. Téme sa venuje server Android Community.

Koncept Samsung Galaxy Note 20 – Zdroj: LetsGoDigital (via Android Community)

Galaxy Note 20 – 120 Hz displej, 40 Mpx selfie foťák a 5G 

K dispozícii však máme aj prvé informácie týkajúce sa špecifikácií. Zdroj uvádza, že Galaxy Note 20 bude vybavený 128 GB úložiskom a podporou 5G sietí. Ďalej údajne môžeme rátať s podporou pre S Pen, lepšími fotoaparátmi a špičkovým displejom s QHD rozlíšením a 120 Hz obnovovacou frekvenciou.

TIP REDAKCIE
Zlá kvalita a falzifikáty: Francúzsko zbrojí proti online obchodu Wish

Displej má byť domovom pre jeden selfie fotoaparát, ktorého rozlíšenie môže dosahovať 40 Mpx. Na zadnej strane sa očakáva sústava fotoaparátov s hlavným snímačom o rozlíšení 64 Mpx či 108 Mpx a 10x hybridným priblížením.

Koncept Samsung Galaxy Note 20 – Zdroj: LetsGoDigital (via Android Community)

Exynos 990/Snapdragon 865, 16 GB RAM a 5 000 mAh batéria

O pohon zariadenia sa môže starať čipset Exynos 990 alebo Snapdragon 865, ktorý bude spolupracovať so 16 GB operačnej pamäte RAM. Hardvérové špecifikácie doplní batéria s kapacitou 5 000 mAh.

V súvislosti so sériou Note 20 sa však nehovorí len o jedinom modeli. Dočkať sa totiž máme aj 4G variantu, odľahčenej verzie a zrejme aj Galaxy Note 20+.

Ako sme už naznačili vyššie, server LetsGoDigital zverejnil prvé rendery, ktoré nám prezrádzajú, ako asi bude Samsung Galaxy Note 20 5G vyzerať. Čo naň poviete?

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať