Pornhub dáva Talianom prémiové predplatné zdarma: Chce pomôcť s bojom proti koronavírusu

Koronavírus zasiahol Európu rýchlo. Najviac si to nateraz odniesli Taliani, kde je potvrdených niekoľko tisíc prípadov a niekoľko sto mŕtvych. Pornhub reaguje.

Koronavírus zasiahol Európu rýchlo. Najviac si to nateraz odniesli Taliani, kde je potvrdených niekoľko tisíc prípadov a niekoľko sto mŕtvych.

Je to vážna situácia, s ktorou je nutné bojovať. Prinúť ľudí ostať doma sa snaží aj známa stránka zameraná na obsah určený pre oči dospelých.

Spoločnosť dnes oznámila, že talianskym divákom ponúkne prémiové predplatné na celý marec úplne zadarmo. Ich cieľom je donútiť ľudí nevychádzať zo svojich domovov. Firma okrem toho daruje časť svojich zárobkov nemocniciam.

Pornhub sa rozhodol darovať časť marcových výnosov, aby pomohol Taliansku prekonať ťažké chvíle,“ píše sa v talianskej lokalizácii webu. „Aby sme vám doma robili čo najlepšiu spoločnosť počas týchto týždňov, odomykáme prístup k Pornhub Premium úplne zadarmo na celý marec. Nepotrebujete k tomu ani platobnú kartu,“ píše sa v správe.

TIP REDAKCIE
Viomi V3 vysávač: Extrémny výkon a najlepší pomer cena/kvalita tohto roka!

Taliansko je už niekoľko dní v prísnej karanténe. Tí, ktorí porušia nariadenia čelia pokute až 2 500 €. Tí, ktorí porušia karanténu (pri potvrdenej infekcii) môžu čeliť obvineniam z ublíženia na zdraví alebo usmrtenia z nedbanlivosti.

Pornhub je známy tým, že na dianie vo svete reaguje extrémne rýchlo. Toto je len ďalší z príkladov, ako sa robí marketing správne.

Total
437
Zdieľaní
Total
437
Zdieľať