Pornhub zverejnil zaujímavé štatistiky: Koronavírus na stránke najviac vyhľadávajú Slováci

Podľa štatistík, ktoré stránka zverejnila, pojmy “corona” či “covid” za posledných 30 dní zaznamenali ako 6,8 milióna vyhľadávaní.

Stránku Pornhub, ktorej obsah tvoria filmy pre dospelých, denne navštívi viac ako 120 miliónov ľudí. Rast v počte návštevníkov je v poslednom období zapríčinený najmä koronavírusom, kvôli ktorému sú ľudia z bezpečnostných dôvodov nútení ostať doma.

A keď sa ľudia nudia, krátia si čas rôznymi praktikami. Jednou z nich je práve aj navštevovanie stránky Pornhub, na ktorej používatelia vyhľadávajú rôzny typ obsahu.

“Corona” a “Covid”

Používatelia prvýkrát začali do vyhľadávacieho poľa zadávať pojmy ako “coronavirus” ešte 25. januára. Podľa štatistík, ktoré stránka zverejnila, pojmy “corona” či “covid” za posledných 30 dní zaznamenali ako 6,8 milióna vyhľadávaní.

Web si dokonca dal tú námahu vypracovať graf, na ktorom si môžeme pozrieť, ktoré krajiny tieto pojmy vyhľadávali najviac. Či už vás to prekvapí alebo nie, Slovensko sa umiestnilo na prvom mieste so 119 %. Oproti druhému miestu, ktoré obsadilo Bulharsko, má náskok až 31 %.

TIP REDAKCIE
Samsung v roku 2022 predstaví niekoľko tabletov, hodinky aj slúchadlá, ukazuje uniknutý plán
Zdroj: Pornhub

A čo tieto percentá znamenajú? Jednoducho povedané, záujem návštevníkov zo Slovenska je o 119 % väčší ako je celosvetový priemer.

Zaujímavé sú taktiež aj časy, v ktorých ľudia stránku navštevovali. Z grafu nižšie si môžeme všimnúť, že o 2:00 v noci návštevnosť stúpla o 11 %, pričom o 8:00 ráno klesla o 9 %. Aj tieto percentá reprezentujú porovnanie s priemerom.

Zdroj: Pornhub

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať