this war of mine

This War of Mine: Špičková hra pre smartfóny je teraz dostupná vo výraznej zľave

This War of Mine je jednou z najlepších hier pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android a iOS. Tomu zodpovedá aj cena, ktorú vývojári stanovili na 11,99 €.

This War of Mine je jednou z najlepších hier pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android a iOS. Tomu zodpovedá aj cena, ktorú vývojári stanovili na 11,99 €.

V hre This War of Mine budete riadiť skupinku civilistov, ktorí majú jedinú úlohu. Prežiť vo svete, ktorý zničila vojna. V hre sa strieda cyklus dňa a noci, čomu sa musia civilisti prispôsobiť.

Počas dňa budete vylepšovať svoje obydlie pomocou surovín a prostriedkov, ktoré ste získali pri nočnom rabovaní/obchodovaní v rôznych lokalitách. Zháňať musíte drevo, lieky, palivo, komponenty pre zostavenie rádia, ale aj jedlo alebo napr. tabak a množstvo ďalších surovín.

Lokality na mape pribúdajú s priebehom hry, a spolu s nimi aj neočakávané situácie. Vonku striehnu ozbrojení nepriatelia, pri dverách sa môže objaviť podozrivý obchodník alebo cudzia osoba, ktorá žiada o pomoc.

this war of mine

Dej je dynamický a záleží aj od vašich rozhodnutí, ako sa bude vyvíjať. Hra má perfektné grafické spracovanie a ovládanie. Samozrejmosťou je príbeh pretkaný emóciami a napätím.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNA cena je tu: Windows 10 len za 5 €, Office 2021 za 15 €!

Autori hry sa totižto pri dejových zvratoch inšpirovali príbehmi zo skutočných vojnových konfliktov. Ako hra vyzerá, si môžete pozrieť vo video ukážke nižšie. Čo je najlepšie, This War of Mine teraz stojí namiesto pôvodných 11,99 € len 2,29 €. Platí to ako pre obchod Google Play (TU) tak Apple App Store (TU). Hra je dostupná aj na Steame za 19,99 €.

Máte tip na obľúbenú hru? Zanechajte ho v diskusii a inšpirujte nás aj ostatných čitateľov. V období domácej karantény určite padnú vhod.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať