Vlajková loď Motorola Edge+ bude zrejme vybavená špičkovým 108 Mpx fotoaparátom

Ak sú špecifikácie pravdivé, v rámci fotoaparátov sa bude Motorola Edge+ rovnať zariadeniam ako Mi Note 10, Mi 10, Mi 10 Pro či Galaxy S20 Ulra.

Motorola usilovne pracuje na svojej očakávanej vlajkovej lodi, Motorola Edge+. Nedávno zverejnené rendery nám prezradili, že zariadenie ponúkne trojicu zadných fotoparátov, zatiaľ čo selfie snímač bude vsadený do miniatúrneho kruhového výrezu.

Doposiaľ sme nepoznali ich presné parametre, no teraz vďaka Gizmochina vieme, že Motorola Edge+ sa začlení medzi aktuálne najlepšie foto smartfóny. Hlavný snímač na zadnej strane totiž ponúkne až 108 Mpx rozlíšenie.

Informácia sa objavila na sieti Twitter, kde ju zverejnil TechDroider. Musíme ale poznamenať, že zatiaľ nie je nič oficiálne potvrdené, preto vám odporúčame brať všetko s aspoň menšou rezervou.

Ak sú však tieto špecifikácie pravdivé, v rámci fotoaparátov sa bude Motorola Edge+ rovnať zariadeniam ako Mi Note 10, Mi 10, Mi 10 Pro či Galaxy S20 Ultra.

TIP REDAKCIE
Trump chystá vlastnú sociálnu sieť: TRUTH Social môže prísť už v roku 2022!

Hlavnému snímaču údajne bude pomáhať 16 Mpx ultraširoký senzor a 8 Mpx teleobjektív. TechDroider vo svojom príspevku taktiež spomína, že v kruhovom výreze na prednej strane nájdeme 25 Mpx selfie fotoaparát.

Motorola Edge+ bude poriadne delo

Vlajková loď Motorola Edge+ bude vybavená čipsetom Snapdragon 865, 12 GB RAM, kvalitným displejom s vysokou obnovovacou frekvenciou, 3,5 mm výstupom pre slúchadlá a batériou s kapacitou väčšou ako 5 000 mAh. Po softvérovej stránke ju poženie Android 10.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať