Motorola údajne pripravuje lacnejší Motorola Edge+: 64 Mpx fotoaparát, 90 Hz displej a 6 GB RAM

Server XDA-Developers zverejnil snímky doposiaľ neznámeho zariadenia. Jeho základná výbava obsahuje výstup pre slúchadlá, USB-C port a 90 Hz displej.

Už vieme, že spoločnosť Motorola usilovne pracuje na svojej novej vlajkovej lodi Motorola Edge+, ktorá ponúkne špičkový čipset Snapdragon 865, 5G konektivitu a 108 Mpx fotoaparát. Podľa všetkého však pripravuje aj jej lacnejší variant, informuje Android Authority.

Server XDA-Developers totiž zverejnil snímky nového, doposiaľ neznámeho zariadenia. Jeho základná výbava obsahuje výstup pre slúchadlá, USB-C port a 90 Hz displej s kruhovým výrezom.

Trojica fotoaparátov – 64 Mpx, 16 Mpx a 8 Mpx

Zadnú stranu obýva trojica fotoaparátov. Údajne môžeme rátať so 64 Mpx hlavným snímačom, 16 Mpx ultraširokým senzorom a 8 Mpx teleobjektívom. V kruhovom výreze na prednej strane sa má nachádzať 25 Mpx fotoaparát.

Tím z XDA-Developers ďalej uvádza, že telefón bude disponovať slotom pre microSD kartu a snímačom odtlačkov prstov. Na druhú stranu, zariadenie nebude podporovať bezdrôtové nabíjanie.

TIP REDAKCIE
Motorola Edge+: Očakávaná vlajková loď pózuje na prvých záberoch

Snapdragon 765, 6 GB RAM a 4 500 mAh batéria

Poháňať ho má čipset Snapdragon 765, ktorý bude spolupracovať so 6 GB operačnej pamäte RAM a 128 GB úložiskom. Hardvérové špecifikácie dopĺňa batéria s kapacitou 4 500 mAh.

Jednoducho povedané, pozeráme sa na odľahčenú verziu Motorola Edge+. Je potešujúce vidieť, že Motorola stále myslí aj na zákazníkov, ktorí pri sebe nepotrebujú nosiť telefón vybavený špičkovým hardvérom.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať