google pixel 4a

Google Pixel 4a sa objavil na VIDEU: Snapdragon 730, 6 GB RAM a FullHD+ displej na palube

Na prednej strane sa skutočne nachádza kruhový výrez, zatiaľ čo na tej zadnej nájdeme štvorcový panel s fotoaparátom a snímač odltačkov prstov.

Očakávaný Pixel 4a od Google sa objavil už aj na videu. Únik prichádza tesne po fotografiách, o ktorých sme vás nedávno informovali v samostatnom článku.

Video však potvrdzuje, že zmienené fotografie neklamali. Ako píše web 9to5Google, na prednej strane sa skutočne nachádza kruhový výrez, zatiaľ čo na tej zadnej nájdeme štvorcový panel s fotoaparátom a snímač odtlačkov prstov.

Pixel 4a – FullHD+ displej, 6 GB RAM a Snapdragon 730

Pixel 4a bude s najväčšou pravdepodobnosťou vybavený 5,81-palcovým displejom s FullHD+ rozlíšením (1 080 x 2 340 pixelov) a obnovovacou frekvenciou 60 Hz.

Pod kapotou údajne nájdeme čipset Snapdragon 730, ktorý dopĺňa 6 GB operačnej pamäte RAM a 64 GB interného úložiska. Úložisko sa nanešťastie nedá rozšíriť prostredníctvom microSD.

Ďalšou informáciou taktiež aj kapacita batérie, ktorá dosahuje len 3 080 mAh. No na druhú stranu, displej neponúka až tak vysoké rozlíšenie, čo určite dopomôže k zníženiu spotreby energie.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Astronauti NASA ostali zavretí v ISS. Mohol by ich usmrtiť vesmírny odpad

Fotoaparát – 12 Mpx rozlíšenie a videá v 4K

Zadná strana má byť domovom pre 12 Mpx snímač. Autor videa, kanál TecnoLike Plus, taktiež potvrdzuje, že senzor má byť schopný natáčať videá v 4K rozlíšení. Počet FPS pri tomto formáte však neuviedol.

V predchádzajúcom článku týkajúceho sa Pixel 4a sme vás informovali, že sme si na uniknutých snímkach nevšimli reproduktoru potrebného pre uskutočňovanie telefonátov. Na videu ho však vidno jasne a zreteľne.

Očakávame, že sa ďalšie informácie ohľadom pripravovaného zariadenia dozvieme už čoskoro. Čo naň zatiaľ poviete vy?

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať