google pixel 4a

FOTO: Je toto Google Pixel 4a? Pripravovaný smartfón sa objavuje na ďalších snímkach

Pripravovaný smartfón strednej triedy od spoločnosti Google, Pixel 4a, sa objavil na novej sade uniknutých snímok. Niečo nám na nich ale nesedí.

Pripravovaný smartfón strednej triedy od spoločnosti Google, Pixel 4a, sa objavil na novej sade uniknutých snímok. Tie boli zverejnené na sociálnych sieťach Twitter a Reddit, píše server Android Authority.

Na snímkach si môžeme všimnúť zariadenia s kruhovým výrezom umiestnenom v ľavom hornom rohu displeja. Tento typ výrezu sme doposiaľ nevideli na žiadnom smartfóne značky Pixel.

Zadná strana sa vyznačuje tradičným snímačom odtlačkov prstov a štvorcovým panelom, ktorý zrejme bude obývať len jeden snímač a LED svietidlo.

Niečo tu nesedí

Je tu však háčik. Snímky síce vyzerajú reálne, no zatiaľ si nimi nie sme úplne istí, keďže na vrchnej strane telefónu sa nenachádza výstup pre reproduktor, ktorý je potrebný na uskutočňovanie telefonátov. No na druhej strane, snímky nie sú zrovna v najlepšej kvalite, a teda môže byť reproduktor len príliš tenký na to, aby sme si ho všimli.

To ale nie je všetko. Otázky vznikajú aj pri pohľade na čas, ktorý sa na fotografiách nezobrazuje tak, ako má. Aj to sa však dá obísť tvrdením, že aktuálny firmvér zatiaľ úplne nepodporuje kruhový výrez.

Nakoniec by sme ešte mali poznamenať, že fotografie sa údajne prvýkrát objavili v prostredí skupiny Google Pixel fans na Facebooku. A ako iste viete, sociálne siete nemusia vždy hovoriť pravdu, čiže vám odporúčame brať všetko s dostatočnou medzerou.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Konferencia Google I/O 2020 zrušená. Novinky sa dozvieme z livestreamu

Čo sa týka debutu, presný dátum zatiaľ nepoznáme. Smartfón mal byť predstavený počas Google I/O v máji, no podujatie bolo zrušené kvôli koronavírusu. Celá akcia sa tak bude konať prostredníctvom livestreamu.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať