Šikovný tip: Budík na Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra si môžete nastaviť na Spotify

Najnovšie vlajkové lode od Samsungu, Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra sa na Slovensku začnú predávať už o 9 dní. Máme pre vás šikovný tip.

Najnovšie vlajkové lode od Samsungu, Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra sa na Slovensku začnú predávať už o 9 dní. Tento týždeň sa však pomaly ale isto dostávajú do rúk zákazníkov zo západných krajín, ktorí si všimli jednu zaujímavú funkciu. Budík v aplikácii Hodiny sa dá nastaviť na aplikáciu Spotify.

Novinku, ktorá priamo nahrádza integrované prečítanie novinkou asistentom Bixby si všimli na XDA-Developers. Zvuk budenia tak môžete priamo prepojiť na Spotify a svoje obľúbené skladby. Stačí, ak zamierite do aplikácie hodín, ťuknete na sekciu Budík a otvoríte nastavenia.

Následne ťuknite na „Zvuk budíka,“ kde na vás budú čakať dve možnosti. Buď si zvolíte prednastavené skladby alebo sa rozhodnete pre integrovaný Spotify. Ak si zvolíte Spotify, budete aplikácii Hodiny od Samsungu musieť udeliť povolenie prehliadať vaše skladby v Spotify.

TIP REDAKCIE
Prvý smartfón s čipom Snapdragon 8 Gen 1 predstaví Motorola, pôjde o Moto Edge X30
Otvorte aplikáciu Hodín a zvoľte budíky
Ťuknite na konkrétny budík
V nastaveniach vyberte Spotify

Ak nemáte Samsung smartfón, siahnuť môžete po aplikácii hodín priamo od Google, ktorá prepojenie so Spotify ponúka už dlhšiu dobu.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať