aplikácia

Aplikácia Snapseed dostala aktualizáciu. Prišla po takmer dvoch rokoch

V obchode Google Play môžeme nájsť niekoľko šikovných aplikácií na úpravu fotiek, medzi ktoré by sme určite zaradili aj populárny Snapseed.

V obchode Google Play môžeme nájsť niekoľko šikovných aplikácií na úpravu fotiek, medzi ktoré by sme určite zaradili populárny Snapseed.

Aplikácia Snapseed patrí do portfólia spoločnosti Google. Odkúpila ju ešte v roku 2012. V poslednom období sa však o tejto aplikácii veľa nehovorilo. Dokonca sa špekulovalo, že ju Google odstaví.

V prípade Googlu by neišlo o nič výnimočné. Zlikvidoval sociálnu sieť Google+, aplikáciu Inbox, Dataly, kameru Google Clips a ďalšie. Súhrn ukončených projektov spoločnosti Google si môžete pozrieť TU.

aktualizácia
Prostredie aplikácie Snapseed.

Aplikáciu Snapseed vývojári neaktualizovali od leta roku 2018. Preto sa povrávalo, že sa jej Google časom zbaví. Zdá sa však, že to zatiaľ v pláne nemá. Aplikácia dostala po takmer dvoch rokoch aktualizáciu, ktorá síce nie je významná, no aspoň nejaká prišla.

V podstate neobsahuje žiadne nové funkcie, len obvyklý súbor oprav chýb a optimalizačných vylepšení. V nastaveniach aplikácie si môžte navyše zapnúť tmavý motív pre užívateľské prostredie.

TIP REDAKCIE
Samsung bojuje proti kríze: Za 15 miliárd € chce v Texase postaviť továreň na čipy

Snapseed sa v obchode Google Play a Apple App Store stále teší relatívne vysokým hodnoteniam.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať