operator

4ka dáva zadarmo k vybraným paušálom dátový balíček Nekonečno na doma

Ku každému paušálu Sloboda+ alebo Sloboda dáta prináša mobilný operátor 4ka od 1. apríla zadarmo dátový balík Nekonečno na doma.

Ku každému paušálu Sloboda+ alebo Sloboda dáta prináša mobilný operátor 4ka od 1. apríla zadarmo dátový balík Nekonečno na doma.

Aj keď je 4ka mobilný operátor a ľudia by mali naopak ostať čo najviac času doma, spotreba dát v jej sieti neustále stúpa.

„Za ostatný týždeň v porovnaní s bežným obdobím pred pandémiou stúpla dátová prevádzka o 24%. Paradoxne pritom vidíme, že ľudia sa pohybujú menej. Znamená to, že nie každý má doma fixné pripojenie a Wi-Fi.

Pre týchto zákazníkov sú služby 4ky vynikajúcim riešením. Novým klientom doručíme SIM kartu objednanú cez e-shop zadarmo na ďalší pracovný deň priamo domov,“ uviedol generálny riaditeľ 4ky J. Ondriš na margo bezplatnej dostupnosti dátového balíka Nekonečno na doma.

moja 4ka
Ilustr. foto

Dátový balík Nekonečno na doma ocenia tí, ktorí chcú ostať v kontakte s blízkymi napríklad cez rôzne komunikačné aplikácie alebo sociálne siete, či tí, ktorí z domu pracujú. Internet dnes slúži ako dôležitý zdroj informácií, ale aj nástroj na vzdelávanie či zábavu.

TIP REDAKCIE
Nad Slovenskom je jedovatý oblak: SHMÚ hovorí o tom, čo nás čaká

Dátový balík sa po 1. apríli zapne automaticky každému existujúcemu aj novému zákazníkovi. Stačí, ak má zákazník 4ky už aktivovaný, alebo si aktivuje jeden z našich najobľúbenejších paušálov, Sloboda+ alebo Sloboda dáta a vo svojom mobile alebo inom zariadení nájde väčšiu porciu dát, ktorú môže využiť na celom Slovensku, teda v sieti 4ky, aj v sieti obchodného partnera.

Zvýhodnenú ponuku Nekonečno na doma budú môcť zákazníci využiť až do konca mája. Všetky podrobnosti nájdete na stránke 4ka.sk/zostandoma.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať