redmi K30

Redmi K30 Pro bude predstavený budúci mesiac: Očakáva sa prítomnosť 64 Mpx fotoaparátu a čipsetu Snapdragon 865

Čo sa týka predpokladaných špecifikácií, tie často spomínajú vysoko výkonný čipset Snapdragon 865 od Qualcomm, čo je v prostredí vlajkových lodí štandard.

Najnovšia vlajková loď značky Redmi má debutovať už budúci mesiac. Ide o priameho nástupcu obľúbeného K20 Pro, o ktorom tušíme, že dorazí s 8 GB operačnej pamäte RAM a špičkovým čipsetom od Qualcomm.

Ako píše server Android Authority, podznačka Xiaomi, Redmi, prostredníctvom siete Weibo informovala, že jej najnovšia vlajková loď debutuje počas marca, no s informáciou o presnom dátume sa s nami nepodelila.

Dočkali sme sa ale nižšie uvedenej snímky, ktorá vyobrazuje hornú časť prednej strany nového smartfónu. Ako si môžete všimnúť, nikde sa nenachádza žiadny výrez, čo znamená, že Redmi K30 Pro zrejme ponúkne vysúvací selfie fotoaparát.

Zdroj: Weibo/xiaomihongmi (via Android Authority)

Čo sa týka predpokladaných špecifikácií, tie často spomínajú výkonný čipset Snapdragon 865 od Qualcomm, čo je v prostredí vlajkových lodí štandard. Ďalej sa hovorí o štvorici zadných fotoaparátov na čele so 64 Mpx hlavným snímačom a 4 700 mAh batérii s podporou 33 W rýchlonabíjania.

TIP REDAKCIE
Ponuka hier v aplikácii Netflix sa rozrastá, pribudli ďalšie tituly

Redmi K30 Pro sa pred časom objavil aj v prostredí benchmarku Geekbench, ktorý nám prezradil, že zariadenie taktiež ponúkne 8 GB operačnej pamäte RAM.

Ostatné informácie týkajúce sa pripravovanej novinky sú stále záhadou. Keďže je však jej debut naplánovaný na budúci mesiac, očakávame, že sa ďalších informácií dočkáme v priebehu najbližších dní či týždňov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať