Neostane to len pri smartfónoch: Globálneho debutu sa dočkali aj notebooky Honor MagicBook

Cena začína na hranici 599 €.

8
Zdroj: XiaomiToday

Honor a Huawei sa v rámci notebookov skvelo dopĺňajú. Zatiaľ čo Huawei je známy pre svoje výkonné modely MateBook X Pro, Honor ponúka notebooky MagicBook, ktoré sú určené skôr pre menej náročných používateľov.

Ako informuje web Ubergizmo, práve Honor sa rozhodol svoje notebooky MagicBook konečne pretlačiť do celého sveta. Záujemcovia si môžu vybrať medzi 14″ a 15″ modelmi, ktorých ceny začínajú na hranici 599 €. Séria MagicBook je skvelou voľbou pre každého, kto jednoducho nepotrebuje notebook vybavený high-end hardvérom.

Zdroj: Ubergizmo

Obidva varianty sú poháňané procesormi AMD Ryzen a obsahujú grafické procesory AMD Vega 8 či AMD Vega 10. Zákazníci majú možnosť vybrať si medzi modelmi s 8/16 GB RAM či 256/512 GB úložiskom (SSD). Zariadenia taktiež prichádzajú s vysúvacou kamerou a hlavným tlačidlom, ktoré slúži aj ako snímač odltačkov prstov.

Ak sa vám názov MagicBook zdá povedomý, nie je sa čomu čudovať. Notebooky totiž debutovali už minulý rok v novembri, avšak v tom čase boli dostupné len na území Číny.