Galaxy Tab A 8.4 (2020): Samsung pracuje na novom tablete strednej triedy

8,4" displej, Exynos 7904 a 3 GB RAM.

0
Galaxy Tab S6
Foto: Samsung

Samsung naše životy zlepšuje mnohými skvelými produktmi. Medzi ne samozrejme patria aj tablety, ktoré juhokórejský výrobca z času na čas rozširuje o nové modely zo všetkých cenových kategórií.

A práve jedno také rozšírenie opäť mieri smerom k nám, informuje Gizmochina. Samsung totiž podľa všetkého pracuje na novom tablete, ktorý podľa jeho špecifikácií môžeme zaradiť rovno do zlatej strednej triedy.

Konkrétne hovoríme o modeli Galaxy Tab A 8.4 (2020). Jeho prednú stranu má pokrývať 8,4-palcový displej s rozlíšením 1 200 x 1 920 pixelov. Pod kapotou nájdeme čipset Exynos 7904, ktorý spolupracuje s 3 GB operačnej pamäte RAM.

Zdroj: Boxertechnology

Po softvérovej stránke má zariadenie prekvapivo poháňať Android 9 Pie a nie najnovšie rozšírenie, Android 10. To sa však môže do oficiálneho debutu zmeniť. Taktiež je možné, že najnovšiu verziu OS Android zariadenie získa prostredníctvom neskoršej aktualizácie.

Mnoho špecifikácií zatiaľ ostáva záhadou. Nič nevieme dokonca ani o kapacite interného úložiska či konfigurácii fotoaparátov. Očakávame však, že sa tieto a aj ďalšie informácie dozvieme už čoskoro.