galaxy s8

Je to potvrdené: Galaxy S8 a Galaxy Note 8 aktualizáciu na Android 10 nedostanú

Samsung Galaxy S8 a Galaxy Note 8 nezískajú veľkú aktualizáciu na Android 10 s One UI 2. Aj napriek tvrdeniam niektorých zamestnancov.

Aj napriek tomu, že niektorí zástupcovia Samsungu niekoľkokrát po sebe tvrdili, že Samsung Galaxy S8 a Galaxy Note 8 získajú veľkú aktualizáciu na Android 10, sa tak, bohužiaľ, nestane. Vyplýva to zo zistení servera SamMobile.

Oba smartfóny totiž Samsung vylúčil z aktualizačných plánov, ktoré zverejnil ešte pred niekoľkými mesiacmi. Niektorí zamestnanci výrobcu však aj napriek tomu majiteľom zariadení dávali nádej.

Sám Samsung tieto tvrdenia vyvrátil ešte počas konferencie Unpacked, počas ktorej predstavil Samsung Galaxy S20Galaxy Z Flip. Smartfóny tak nezískajú Android 10, ani One UI 2.

Galaxy S8 aj Note 8 však budú aj naďalej dostávať bezpečnostné aktualizácie. Trojročné telefóny však môžu aj túto starostlivosť stratiť už čoskoro. Je známym faktom, že Samsung svoje vlajkové lode podporuje len dva roky. Bezpečnostné aktualizácie zväčša pripravuje aj naďalej, no už nie tak často ako predtým.

Total
10
Zdieľaní