Motorola RAZR

Unikli fotografie zlatej verzie Motorola Razr, ktorá zatiaľ nebola potvrdená

Ide o pomerne zaujímavú informáciu, ktorá môže znamenať, že Motorola v budúcnosti ponúkne viacero variantov svojho skladacieho smartfónu.

Známy informátor Evan Blass, ktorý na sociálnej sieti Twitter pôsobí ako @evleaks, sa s nami podelil o fotografie zlatej verzie Motorola Razr. Háčik je v tom, že možná existencia tohto prevedenia zatiaľ nebola oficiálne potvrdená výrobcom. Téme sa venuje server 9to5Google.

Evan Blass zverejnil snímky zariadenia na svojom súkromnom profile. Ide o pomerne zaujímavú informáciu, ktorá môže znamenať, že Motorola v budúcnosti ponúkne viacero variantov svojho skladacieho smartfónu. Zatiaľ je totiž dostupný len v čiernej farbe.

Výrobca sa však nikdy nezmienil o možnom príchode zlatého prevedenia na trh. Nič však nie je nemožné. Už dlhší čas totiž ponúka zlatý Razr V3i, na ktorom spolupracoval so známou značkou Dolce & Gabbana.

Evan však okrem renderov nezverejnil žiadne ďalšie podrobnosti. Predpokladáme teda, že ak sa k nám zlaté prevedenie Motorola Razr dostane, nebude sa od štandardného modelu odlišovať žiadnymi špecifikáciami.

Ten je vybavený čipsetom Snapdragon 710 od Qualcomm, 6 GB operačnej pamäte RAM, 128 GB úložiskom, 2 510 mAh batériou a 6,2-palcovým skladacím OLED panelom.

TIP REDAKCIE
NAVEE N65: Fantastická kolobežka s výkonom 500 W opäť lacnejšie! Kúpiš ju už za 539 €!

Čo sa týka dostupnosti, Motorola Razr by mala do Európy doraziť niekedy v priebehu tohto roku, pričom sa bude predávať za cenu okolo 1 600 EUR. Tejto téme sme sa viac venovali v samostatnom článku.