Dátum predstavenia Huawei P40 potvrdený: Nová séria sa nám ukáže 26. marca v Paríži

V súvislosti s čerstvými smartfónmi sa môžeme tešiť na Wi-Fi 6+ konektivitu (až 1 200 Mbps), duálnu 5G konektivitu a na špičkové fotoaparáty.

Už dlhšie sme očakávali, že nová séria smartfónov od spoločnosti Huawei, P40, bude predstavená niekedy počas marca. Aktuálne však poznáme aj presný dátum, ktorý prezradil samotný CEO Huawei Richard Yu. Tému spracoval web Pocketnow.

Huawei práve ukázal svoj najnovší skladací smartfón Huawei Mate Xs, tablet MatePad Pro 5G a taktiež aktualizoval svoju sériu výkonných notebookov MateBook X Pro.

Mnohých však zaujalo predovšetkým oznámenie týkajúce sa novej série smartfónov, Huawei P40. Richard Yu totiž potvrdil, že spoločnosť svoje najnovšie kúsky odhalí 26. marca.

huawei P40 Pro
Foto: Evan Blass

V súvislosti s čerstvými smartfónmi sa môžeme tešiť na Wi-Fi 6+ konektivitu (až 1 200 Mbps), duálnu 5G konektivitu a na špičkové fotoaparáty. Na potvrdenie týchto a ďalších informácií spojených so sériou P40 si však ešte budeme musieť počkať do oficiálneho predstavenia, ktoré sa bude konať v hlavnom meste Francúzska, Paríži.

TIP REDAKCIE
YouTube testuje novú funkciu: Algoritmus za vás vyberie 20 videí a stiahne ich pre offline pozerenie

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať