Samsung galaxy s11+

Deň D klope na dvere: Samsung Galaxy S11 (S20) spoznáme 11. februára

Tohtoročnú vlajkovú loď z dielne spoločnosti Samsung spoznáme o pár dní skôr. Výrobca potvrdil deň, kedy nám predvedie výbavu Galaxy S11 (S20).

Tohtoročnú vlajkovú loď z dielne spoločnosti Samsung spoznáme o pár dní skôr ako Galaxy S10. Výrobca potvrdil deň, kedy nám predvedie výbavu očakávaného high-end smartfónu. Otázne zostáva už iba to, či pôjde o Galaxy S11 alebo Galaxy S20.

K potvrdeniu došlo krátko po tom, čo internetom začalo kolovať uniknuté video s dátumom predstavenia. Keďže už na prvý pohľad vyzerá, že pochádza priamo od kórejského giganta, tak nebolo viac čo skrývať.

Novú vlajkovú loď, ktorá ponesie označenie buď Galaxy S11 alebo Galaxy S20, spoznáme 11. februára, a to na pôde Spojených štátov amerických. Deň D prebehne podľa pozvánky nižšie v meste San Francisco. Minuloročná generácia bola predstavená 20. februára 2019.

Aj Galaxy Fold 2?

Mnohí analytici a odborníci očakávajú, že Samsung vytiahne ešte jedno eso. Okrem nového Galaxy S by sme sa mali v ten istý deň dočkať aj druhej generácie modelového radu Galaxy Fold. Ako však už mnohí z vás nepochybne počuli, tentokrát zrejme pôjde o takzvanú vyklápačku, ktorá bude pripomínať oživenú ikonu Motorola RAZR.

Zmena názvu

Tento rok má byť podľa nedávnych únikov výnimočný najmä v tom, že Samsung môže pristúpiť k nezvyčajnej zmene názvu vlajkovej lode. Ak by tak predsa len bolo, nedočkáme sa vraj Galaxy S11, ale smartfónu Galaxy S20. Naznačil to renomovaný leaker Ice universe a jeho nedávno zverejnený tweet, kde prirovnáva stratégiu výrobcu k novému začiatku.

TIP REDAKCIE
Britský regulátor rozhodol: Facebooku nariadil, aby predal platformu Giphy

Či už pôjde o Galaxy S11 alebo Galaxy S20, jedno je isté – o high-end novinky z dielne spoločnosti Samsung bude nemalý záujem. Huawei síce tiež predstaví konkurenčný modelový rad Huawei P40, no ak v najbližšej dobe nedokončí Harmony OS alebo Google nedostane zelenú, v Európe veľa kusov nepredá. Nastane totiž tá istá situácia, aká nastala aj po predstavení Mate 30 a Mate 30 Pro.

Total
22
Zdieľaní
Total
22
Zdieľať