Koncept Samsung Galaxy S10

Je to oficiálne: Samsung Galaxy S10 spoznáme 20. februára

Samsung prezradil konkrétny dátum, kedy nám ukáže svoju tohtoročnú vlajkovú loď. Od smartfónu Galaxy S10 sú obrovské očakávania.

Samsung prezradil konkrétny dátum, kedy nám ukáže svoju tohtoročnú vlajkovú loď. Od smartfónu Galaxy S10 sú obrovské očakávania, pretože rozhodne o tom, čo bude nasledovať. Ako už určite mnohí viete, obchodné výsledky juhokórejskej špičky vo výrobe elektroniky zažili zemetrasenie.

High-end novinku spoznáme 20. februára, o čom nám dala vedieť čerstvo rozposlaná pozvánka na veľkolepú mediálnu konferenciu.

Vďaka nej sme sa ale dozvedeli aj to, že high-end novinku nespoznáme v Španielsku ešte pred oficiálnym začiatkom Mobile World Congress, ale na území americkej Kalifornie a Spojeného kráľovstva. K predstaveniu totiž dôjde ako v meste San Francisco, tak aj v Londýne, a to o 18:00 nášho času.

Všetko teda nasvedčuje tomu, že si Samsung chce dopriať trošku viac mediálnej pozornosti ako predchádzajúce roky. Ak by Galaxy S10 predstavil v tradičný termín, čiže počas nultého dňa MWC 2019, musel by sa o ňu deliť s čoraz schopnejšou, väčšou a predovšetkým čoraz agresívnejšou konkurenciou z Číny. Takto bude mať pár dní len a len pre seba.

TIP REDAKCIE
VIANOCE 2021: Orange ukázal vianočnú ponuku. Toto všetko sa mení!
Total
14
Zdieľaní
Total
14
Zdieľať