samsung Galaxy A71

Galaxy A31 a Galaxy A41: Poznáme prvé informácie o fotoaparátoch a batérii

Zatiaľ nie je isté, kedy Samsung pripravované produkty predstaví. Predpokladáme, že to môže byť už niekedy v priebehu jari.

Tohtoročnú sériu “Áčkových” smartfónov Samsung odštartoval modelmi Galaxy A51 a Galaxy A71. S postupom času však budú pribúdať ďalšie zariadenia, pričom najbližšie k nám majú byť modely Galaxy A31 a Galaxy A41.

Ako píše web SamMobile, tieto dva pripravované produkty sa nám pomaličky začínajú odhaľovať. Dozvedáme sa totiž kľúčové informácie ohľadom fotoaparátov a batérie.

Galaxy A31

Prvý model z dvojice by mal disponovať 48 Mpx hlavným snímačom, ktorý môžeme nájsť aj na Galaxy A51. Ďalej nás má potešiť macro senzor s rozlíšením 5 Mpx. Tieto a mnohé ďalšie zatiaľ neznáme komponenty má poháňať 5 000 mAh batéria.

Galaxy A41

Tak ako aj prvý spomenutý model, aj Galaxy A41 bude vybavený 48 Mpx hlavným snímačom a o niečo slabším 2 Mpx macro senzorom. Čo sa týka predného fotoaparátu, ten by mal ponúknuť rozlíšenie o veľkosti 25 Mpx.

TIP REDAKCIE
To bolo rýchle: Dbrand upravil svoje kryty pre PlayStation 5. Bude to Sony stačiť?

Zatiaľ nie je isté, kedy Samsung pripravované produkty predstaví. Keďže sa však už o mesiac dočkáme vlajkových lodí Galaxy S20 a Galaxy Z Flip, predpokladáme, že to môže byť niekedy v priebehu jari.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať