Novinka od Ben & Jerry's

Príchuť Netflix: Ben & Jerry’s prichádza s novou zmrzlinou

Populárny výrobca zmrzlín potešil každého, kto miluje Netflix. Nová zmrzlina od Ben & Jerry’s prichádza s príchuťou, ktorá nesie presne ten istý názov.

Populárny výrobca zmrzlín potešil každého, kto miluje Netflix. Nová zmrzlina od Ben & Jerry’s totiž prichádza s príchuťou, ktorá nesie presne ten istý názov ako populárna streamovacia služba z USA. Netflix & Chill’d je vraj nezvyčajný chladený dezert, akému odolá iba málokto.

Marketingové oddelenie spoločnosti sa pri vytváraní názvu inšpirovalo populárnou frázou Netflix & Chill. Ak ide o obsah, tak zmrzlina kombinuje arašidové maslo so sladkými aj slanými praclíkmi a kúskami sušienok. Na podobné chuťové tornáda sme si už ale pri jej produktoch zvykli.

Ako informuje web FastCompany, Ben & Jerry’s prináša okrem iného i verziu z mandľového mlieka, ktorá poteší nejedného vegána.

O tom, či bude novinka Netflix & Chill’d dostupná aj na slovenskom trhu, nepadlo ani jedno slovo. K oznámeniu došlo na sociálnej sieti Twitter, kde výrobca priložil odkaz na oficiálny web produktu. Vyššie si zase môžete pozrieť oficiálne produktové video.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Google mal v Rusku vyhlásiť bankrot!

Ben & Jerry’s patrí medzi najznámejších aj najkvalitnejších výrobcov zmrzlín na svete. Spoločnosť vznikla v roku 1978 na území Spojených štátov amerických a v roku 2000 bola odkúpená konglomerátom Univeler, ktorému patrí dodnes. Momentálne je jeho plnohodnotnou dcérskou spoločnosťou, píše Wikipédia.