mario kart tour

Mario Kart Tour je zábavnejší. Nintendo spúšťa režim pre viacerých hráčov

Spoločnosť Nintendo septembri 2019 do obchodov s aplikáciami pre Android a iOS uviedla hru Mario Kart Tour. Teraz prichádza vytúžený multiplayer.

Spoločnosť Nintendo septembri 2019 do obchodov s aplikáciami pre Android a iOS uviedla hru Mario Kart Tour. Pôvodne mala byť hra dostupná už v marci 2019.

Vývojári vtedy neboli spokojní s obsahom a kvalitou, preto hru ešte niekoľko mesiacov vylepšovali. Oplatilo sa. Titul zozbieral za prvý týždeň od uvedenia 90 miliónov inštalácií.

Hra Mario Kart Tour mala (minimálne) jeden nedostatok. Neobsahovala plnohodnotnú hru pre viacerých hráčov. Zábavné pretekanie s jednoduchým ovládaním mohli hráči absolvovať len v súboji s umelou inteligenciou, oponentmi riadenými softvérom. To sa teraz mení.

Tvorcovia hry informujú, že si hru pre viacerých hráčov môže vyskúšať každý. Ide o druhú vlnu beta testovania multiplayer režimu, ktorá bude ukončená 28. januára 2020. Potom bude multiplayer k dispozícii štandardne, v stabilnej podobe. Zo začiatku si mohli tento režim vyskúšať len zákazníci s predplatným Gold Pass.

mario kart tour

Multiplayer v hre nájdete ľahko. Stačí ťuknúť na tlačidlo MENU, kde sa nachádza medzi ostatnými dostupnými položkami hry. Režim pre viacerých hráčov sa ale sprístupní až po tom, ako absolvujete minimálne jeden šampionát v režime pre jedného hráča. Stačí prejsť ten úvodný, čiže štyri trate po dve rýchle kolá.

V hre pre viacerých hráčov môžete pretekať s náhodne vybranými skutočnými účastníkmi (8 hráčov), alebo si vytvoríte vlastnú hru, do ktorej pozvete svojich priateľov. Pokrok, ktorý v multiplayer režime dosiahnete, vás trápiť nemusí.

Režim bude naplno spustený 28. januára 2020 po polnoci a skóre dosiahnuté v beta testovaní sa doň prenášať nebude. Hra pre viacerých hráčov ale funguje bez problémov už teraz. Počas krátkeho testovania sme nezaznamenali žiadne komplikácie.

Hru Mario Kart Tour si môžete stiahnuť TU (Android) alebo TU (iOS).

Total
15
Zdieľaní
Total
15
Zdieľať