nočne fotky

Apple hľadá tie najlepšie nočné fotky zachytené smartfónmi iPhone

Spoločnosť Apple sa rozhodla usporiadať ďalšiu zaujímavú výzvu – súťaž, ktorá sa tentokrát orientuje na nočné snímky zachytené najnovšími smartfónmi iPhone.

Spoločnosť Apple sa rozhodla usporiadať ďalšiu zaujímavú výzvu – súťaž, ktorá sa tentokrát orientuje na nočné fotografie zachytené najnovšími smartfónmi iPhone. Zapojiť sa môže každý ich vlastník.

Apple používateľov najnovších smartfónov iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPohne 11 Pro Max vyzýva, aby zdieľali fotografie zaznamenané pomocou nočného režimu integrovaného do aplikácie fotoaparátu.

Účastníci môžu svoje nočné snímky, ktoré považujú za najlepšie, zdieľať do 29. februára. Odborná porota z celkového množstva vyberie 5 najlepších fotografií, ktoré zverejní 4. marca. Povolená je aj úprava snímok pomocou rôznych aplikácií. Túto skutočnosť však treba pri fotografiách uviesť.

nocne
Night Mode s iPhone 11 Pro. Autor: Austin Mann

Ak jeden z nových modelov iPhone vlastníte a chcete sa do výzvy zapojiť, svoje fotografie zdieľajte na sociálnych sieťach Instagram a Twitter s hashtagom #NightmodeChallenge#ShotoniPhone.

Fotky v plnom rozlíšení tiež môžete zaslať na adresu shotoniphone@apple.com s tým, že uvediete svoje meno, priezvisko a model smartfónu iPhone, ktorým bola zachytená (vo formáte meno_priezvisko_nightmode_iPhonemodel). Autori víťazných fotografií získajú v prvom rade prestíž.

nocne fotky
Night Mode s iPhone 11 Pro Max. Autor: Eric Zhang

Apple víťazné fotky zverejní v galérii na oficiálnej stránke Apple Newsroom, v komunikačných kanáloch a na svojich sociálnych sieťach. Objaviť sa môžu aj na reklamných pútačoch, v predajniach Apple, v digitálnych kampaniach či dokonca na výstavách.

Apple uvádza, že autorom za používanie ich fotografií zaplatí licenčný poplatok. Konkrétnejšie informácie nezverejnil, celosvetová licencia pre používanie snímok ale bude platiť 1 rok. Apple veľkú foto výzvu usporiadal v rovnakom období aj minulý rok. Vtedy hľadal najkrajšie fotky zo smartfónov iPhone všeobecne. Teraz zacielil výhradne na nočný režim snímania.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať