VIDEO Tank na kolesách: Tesla Cybertruck brázdila cesty, takto vyzerá futuristická novinka naživo

Nedávno predstavený elektrický pick-up Tesla Cybertruck bol zachytený na autentické video. Stalo sa tak v americkom meste Los Angeles.

Nedávno predstavený elektrický pick-up Tesla Cybertruck bol zachytený na autentickom videu. Stalo sa tak v americkom meste Los Angeles, kde ho podľa dostupných informácií šoféroval sám Elon Musk.

Ako informuje Teslarati, prototyp novinky sa v dobe vyhotovenia záberu pohyboval po diaľnici Interstate 405, kde bez akéhokoľvek prekvapenia pútal obrovskú pozornosť.

Konštrukcia picku-upu pozostáva z tej istej nehrdzavejúcej ocele (301), z ktorej vzniká aj vesmírna loď Spaceship. Najzaujímavejší je ale samotný dizajn, pretože nemá v modernom automobilovom priemysle obdoby. Hranaté krivky a minimalistický štýl robia z Tesla Cybertruck etalón áut budúcnosti.

Vzácne zábery

Stretnúť Cybertruck na verejných cestách možno označiť za veľmi ojedinelú udalosť. Keďže vývoj ešte stále neskončil, sem tam sa stane, že niekto uvidí prototyp, ktorý dokončujú priamo v teréne. Chlapík s menom Roberto Cruz ho rovno aj natočil a ukázal celému internetu.

TIP REDAKCIE
HiFuture FlyBuds Pro: Kvalitné bezdrôtové slúchadlá s atraktívnym dizajnom a fantastickou zľavou!

Sériová výroba futuristického elektromobilu by mala odštartovať až v roku 2021, takže nejaké to video ešte určite unikne.