sony xperia 5

Sony Xperia 3 sa objavila v prostredí Geekbench. Potešiť nás má čipset Snapdragon 865 a 12 GB RAM

Novinka sa konečne objavila v prostredí známeho benchmarku Geekbench, kde získala 4 261 (single-core) a 13 422 (multi-core) bodov.

Po mesiaci sa dozvedáme ďalšie informácie ohľadom prichádzajúcej vlajkovej lode z dielne spoločnosti Sony, Xperia 3. V samostatnom článku sme už spomenuli, že smartfón ponúkne skutočne vysoký výkon, pričom k dispozícii máme aj dve fotografie.

Ako ale píše web Gizmochina, novinka sa konečne objavila v prostredí známeho benchmarku Geekbench, kde získala 4 261 (single-core) a 13 422 (multi-core) bodov.

Zdroj: Geekbench – via Gizmochina

Geekbench síce nikde neuvádza presný názov zariadenia, no podľa všetkého ide skutočne o Xperia 3. Hlavným vodítkom je označenie PM-1310, ktoré sa objavilo na zozname podporovaných zariadení na stránke sonymobile.com.

Zdroj: Gizmochina

Vráťme sa ale k veci. Sony Xperia 3 má poháňať čipset Snapdragon 865 od Qualcomm, vďaka čomu sa záujemci môžu tešiť na poriadne vysoký výkon. Spomína sa aj 12 GB operačnej pamäte RAM či predinštalovaný Android 10.

V súvislosti s prichádzajúcou vlajkovou loďou sa ďalej spomína QHD displej či zakrivená zadná strana. Smartfón by mal byť taktiež skvelým nástrojom pre vášnivých fotografov, keďže podľa jedného z renderov, ktorý vyobrazoval zariadenie značky Sony vybavené čipom Snapdragon 865, má ponúknuť až 6 zadných fotoaparátov. Jeho debut je nastavený na budúci rok.

TIP REDAKCIE
Ľady sa pohli: Apple už nechce Lightning, USB-C okrem iPhone získajú aj ďalšie produkty!