Možná podoba očakávanej vyklápačky so značkou Samsung

Samsung nám vraj 18. februára predstaví Galaxy S11 aj novú vyklápačku

Vyzerá to tak, že nám Samsung ukáže svoju budúcoročnú vlajkovú loď o pár dní skôr ako Galaxy S10. Predstavenie Galaxy S11 by malo prebehnúť v USA.

Vyzerá to tak, že nám Samsung ukáže svoju budúcoročnú vlajkovú loď o pár dní skôr ako Galaxy S10. Predstavenie Galaxy S11 by malo prebehnúť v Spojených štátoch amerických, a to popri očakávanej vyklápačke s flexibilným displejom.

Renomovaný leaker Ice universe tvrdí, že deň D nastane už 18. februára v meste San Francisco. Každoročne organizované európske podujatie Mobile World Congress 2020 (alebo iba MWC 2020), kde mobilné novinky takisto zavítajú, oficiálne začína od 24. februára.

Od Galaxy S11 sa dá očakávať podobný dizajn, s akým prišiel aj Galaxy Note 10. Diera v displeji by mala byť tentokrát umiestnená v strede zobrazovacieho panelu a hlavný fotoaparát na zadnej strane už nebude horizontálny, ale vertikálny.

TIP REDAKCIE
Oppo chystá smartfón s výsuvným zadným fotoaparátom

Hardvérová výbava bude podľa nedávnych únikov zahŕňať až 108 Mpx snímač vrátane techniky, ktorá umožní 5x optické priblíženie. Od displeja je pre zmenu očakávané, že ponúkne Quad HD rozlíšenie a 120 Hz obnovovaciu frekvenciu, čo poteší nejedného hráča.

Ako informuje GSMArena, o vyklápacom smartfóne (zrejme Galaxy Fold 2) toho veľa nevieme. Internetom však nedávno kolovala informácia, podľa ktorej príde spolu s cenovkou nad 1 000 eur.

Total
22
Zdieľaní
Total
22
Zdieľať