OnePlus vraj môže už čoskoro prísť s novými bezdrôtovými slúchadlami

Výrobca je okrem iného známy aj vďaka svojej vynikajúcej konkurencieschopnosti, čo znamená, že je pripravený poriadne zamiešať karty.

S postupom času ľudia čím ďalej viac uprednostňujú bezdrôtové slúchadlá pred tradičnými. Ako dôkaz môžeme použiť rastúcu popularitu modelov ako sú AirPods Pro od Apple, FreeBuds 3 od Huawei či Galaxy Buds od Samsung. A práve do tejto oblasti trhu zrejme zavíta ďalšia spoločnosť. Téme sa venuje server Android Authority.

Tipster @Samsung_News_ (Max J.) tvrdí, že na vlastných bezdrôtových slúchadlách pracuje už aj výrobca OnePlus. Jeho príspevok na sociálnej sieti Twitter síce nebol bohatý na podrobné detaily, no ponúkol nám aspoň koncepčný obrázok odkazujúci na pripravovaný produkt.

Nešlo by však o prvé bezdrôtové slúchadlá z dielne tejto spoločnosti, keďže v minulosti už vydala niekoľko modelov. Oproti aktuálnym lídrom na trhu však vyzerajú skutočne zastaralo.

TIP REDAKCIE
Tesla dosiahla významný míľnik: Tento rok stihla vyrobiť vyše 1 milióna elektromobilov!

Už len čas ukáže, či OnePlus dokáže so svojimi novými slúchadlami prekonať momentálnu špičku. Výrobca je ale okrem iného známy aj vďaka svojej vynikajúcej konkurencieschopnosti, čo znamená, že je pripravený poriadne zamiešať karty.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať