Samsung Galaxy S10 Lite a Note 10 Lite sa objavili na ďalších renderoch

Samsung pracuje na odľahčených verziách svojich dvoch smartfónov, menovite Galaxy S10 Lite a Note 10 Lite. Dve novinky sa objavujú na ďalších renderoch.

Už pred časom sme vás informovali, že Samsung pracuje na odľahčených verziách svojich dvoch smartfónov, menovite Galaxy S10 Lite a Note 10 Lite. Tieto dve novinky sa po najnovšom objavujú na ďalších renderoch. Téme sa venuje web FoneArena.

Galaxy S10 Lite

Galaxy S10 Lite sa podľa renderov a niekoľkých zdrojov bude výrazne podobať na Galaxy S11. Model sa dávnejšie objavil v prostredí aplikácie Geekbench a neskôr aj na oficiálnej stránke Samsungu. Podľa všetkého bude vybavený čipom Snapdragon 855 a 8 GB operačnej pamäte RAM.

Najväčšou zaujímavosťou je, že batéria implementovaná do tohto smartfónu bude dosahovať väčšej kapacity než tá v Galaxy S10+. Pojem “odľahčená verzia” teda nie je zrovna vhodný.

Ďalej sa v súvislosti s Galaxy S10 Lite hovorí o 6,69-palcovom displeji, 128 GB úložisku, 45 W rýchlonabíjaní a štvorici fotoaparátov na čele so 48 Mpx snímačom.

TIP REDAKCIE
Na Slovensko prichádza nový hráč: Značka TECNO zamieša kartami v strednej triede
Samsung Galaxy S10 Lite – Zdroj: FoneArena

Galaxy Note 10 Lite

Juhokórejský výrobca však pracuje aj na Galaxy Note 10 Lite, ktorý sa nedávno objavil na tmavších, no veľmi dôležitých renderoch zverejnených serverom 91Mobiles.

Dozvedeli sme sa, že smartfón na zadnej strane ponesie celkovo 3 snímače so zatiaľ neznámou konfiguráciou. Hlavným lákadlom má byť prítomnosť pera S Pen či vstavaný Android 10.

Viacero informácií ohľadom tohto zariadenia sa nám doposiaľ neodhalilo. To sa však zmení už o tri dni (12. decembra), na kedy je naplánované jeho predstavenie.

Samsung Galaxy Note 10 Lite – Zdroj: FoneArena
Total
20
Zdieľaní
Total
20
Zdieľať